×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


TUI poleci z Modlina do Tunezji i Albanii


Na stronie TUI i polskiego przewoźnika czarterowego Enter Air pojawiło się połączenia z Mazowieckiego Portu Lotniczego Warszawa-Modlin do Tunezji. Biuro zaoferuje także wycieczki z Modlina do Albanii.


Enter Air oferuje w swoim systemie rezerwacyjnym połączenie z lotniska Warszawa-Modlin do Enfidhi-Hammamet w Tunezji. Rejsy mają odbywać się w czwartki począwszy od 25 kwietnia aż do 24 października br. Loty będą startować z podwarszawskiego lotniska bardzo wcześnie rano i lądować w Tunezji ok. 8:00, Rejs powrotny z śródziemnomorskiego kurortu wróci do Modlina ok. 12:00 czasu lokalnego. 


Enter Air ma również wykonywać połączenia z Modlina do Antalyi w Turcji w ramach umowy z touroperatorami TUI i Grecos. Biuro podróży TUI zaoferuje także wycieczki z Modlina do Albanii. 

Rozmowy z tymi biurami podróży lotnisko prowadziło już od kilku tygodni. Rozpoczęcie lotów czarterowych z Modlina jest pierwszym owocem starań kierownictwa Mazowieckiego Portu Lotniczego (MPL) o przyciągnięcie nowych klientów na zdominowane przez Ryanaira lotnisko. Przedstawiciel Enter Air stwierdził, że nie jest to pierwszy raz, gdy jego samoloty wystartują z MPL. P.o. prezesa modlińskiego lotniska, Leszek Chorzewski, potwierdził, że są prowadzone rozmowy z biurami podróży, ale o konkretnych kierunkach port będzie informował po ostatecznym zakończeniu rozmów.    gość_005ba - Profil
gość_005ba
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie