×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Ryanair poleci z Poznania do greckiej Kawali


W okresie od 3 lipca do 25 września br. Ryanair będzie oferował bezpośrednie rejsy między Poznaniem a Kawalą w Grecji. To kolejna nowa trasa przewoźnika po ogłoszonym niedawno Budapeszcie. Jutro z kolei (3.04) odbędzie się konferencja, na której przewoźnik zaprezentuje plany rozwoju w Wielkopolsce.


Jak podał portal Fly4free trasa będzie obsługiwana raz w tygodniu - w środy. Samoloty wystartują z Poznania o 12:25 i dotrą na miejsce po locie trwającym 2 godziny 20 min. (o 15:45 czasu lokalnego). Ryanair będzie pierwszym regularnym przewoźnikiem oferującym rejsy z Polski do greckiego miasta. 

Kawala to niewielkie miasteczko w regionie Macedonia Wschodnia - Tracja, położone wprost nad Morzem Egejskim. Liczy 55 tys. mieszkańców i z roku na rok staje się popularniejszym kierunkiem turystycznym. Obsługuje je lotnisko im. Aleksandra Wielkiego. 

Przypomnijmy, że niedawno Ryanair ogłosił otwarcie połączenia z Poznania do Budapesztu. Ruszy ono z początkiem sezonu zimowego 2019/2020. Jego szczegóły nie są jeszcze jednak znane. Prawdopodobnie wszystko stanie się jasne jutro. Bowiem na środę 3 kwietnia br. zaplanowana jest konferencja prasowa, na której irlandzki low-cost ogłosi plany rozwoju na wielkopolskim lotnisku. 

fot. Dominik Sipinskigość_8af54 - Profil
gość_8af54
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie