China Airlines: Nowy przewodniczący rady nadzorczej

4 kwietnia 2019 08:57
1 komentarz
Tajwańskie linie lotnicze China Airlines powołały wczoraj (02.04) nowego przewodniczącego rady nadzorczej. Został nim dotychczasowy prezes firmy, Hsieh Su-Chien, który będzie teraz piastował oba te stanowiska.
Reklama
Nowy przewodniczący rady nadzorczej, Hsieh Su-Chien, zastąpi na tym stanowisku Ho Nuan-hsuana, który zajmował je od 2016 roku, gdy został powołany do zażegnania kryzysu związanego ze strajkiem personelu pokładowego. Kariera Hsieh w China Airlines trwa od 1979 roku. Jak donosi tajwański Taipei Times, powołanie nowego przewodniczącego w osobie dotychczasowego prezesa China Airlines spotkało się z dużym poparciem związku zawodowego pilotów Taoyaun. Związek ten protestował w lutym i domagał się usunięcia poprzedniego przewodniczącego, a w roli negocjatora w tym konflikcie wystąpił i spisał się znakomicie właśnie Hsieh, który doprowadził do nawiązania nici porozumienia ze związkowcami.


- W toku wielu rozmów z kierownictwem linii odnieśliśmy wrażenie, że Hsieh chciał naprawdę wysłuchać członków związku i próbował spoglądać na nasze negocjacje w pozytywnym świetle - oświadczyli związkowcy w rozmowie z Taipei Times. - Mamy nadzieję, że nowy przewodniczący poprawi gruntownie relacje pomiędzy pracownikami, a kierownictwem, ponieważ powinny być one budowane na wzajemnym zaufaniu. Sądzimy też, że jego obecność na tym stanowisku pozwoli zjednoczyć pracowników China Airlines, tak abyśmy mogli wspólnie poprawiać wydajność firmy i podnosić poziom obsługi klienta i bezpieczeństwa w lotnictwie.

fot. mat. prasowe

Ostatnie komentarze

gość_00546 2019-04-04 22:29   
gość_00546 - Profil gość_00546
Czy tam też kierownicze stanowiska w transporcie lotniczym są obsadzane tak jak w Polsce, tzn. historykami i innymi "ekspertami"?
zobacz link
 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy