×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


China Airlines: Nowy przewodniczący rady nadzorczej


Tajwańskie linie lotnicze China Airlines powołały wczoraj (02.04) nowego przewodniczącego rady nadzorczej. Został nim dotychczasowy prezes firmy, Hsieh Su-Chien, który będzie teraz piastował oba te stanowiska.


Nowy przewodniczący rady nadzorczej, Hsieh Su-Chien, zastąpi na tym stanowisku Ho Nuan-hsuana, który zajmował je od 2016 roku, gdy został powołany do zażegnania kryzysu związanego ze strajkiem personelu pokładowego. Kariera Hsieh w China Airlines trwa od 1979 roku. Jak donosi tajwański Taipei Times, powołanie nowego przewodniczącego w osobie dotychczasowego prezesa China Airlines spotkało się z dużym poparciem związku zawodowego pilotów Taoyaun. Związek ten protestował w lutym i domagał się usunięcia poprzedniego przewodniczącego, a w roli negocjatora w tym konflikcie wystąpił i spisał się znakomicie właśnie Hsieh, który doprowadził do nawiązania nici porozumienia ze związkowcami.


- W toku wielu rozmów z kierownictwem linii odnieśliśmy wrażenie, że Hsieh chciał naprawdę wysłuchać członków związku i próbował spoglądać na nasze negocjacje w pozytywnym świetle - oświadczyli związkowcy w rozmowie z Taipei Times. - Mamy nadzieję, że nowy przewodniczący poprawi gruntownie relacje pomiędzy pracownikami, a kierownictwem, ponieważ powinny być one budowane na wzajemnym zaufaniu. Sądzimy też, że jego obecność na tym stanowisku pozwoli zjednoczyć pracowników China Airlines, tak abyśmy mogli wspólnie poprawiać wydajność firmy i podnosić poziom obsługi klienta i bezpieczeństwa w lotnictwie.

fot. mat. prasowegość_005ba - Profil
gość_005ba
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie