×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Norwegian: MAX-y zastąpiono Dreamlinerami


W odpowiedzi na polecenie europejskich organów regulacyjnych w sprawach lotnictwa cywilnego, aby zawiesić eksploatację boeingów 737 MAX, Norwegian tymczasowo umieścił w Dublinie boeinga 787-9 w celu obsługi rejsów do USA.


Dla Norwegiana, we flocie którego znajduje się łącznie 18 boeingów 737 MAX 8, uziemienie maszyn przyniosło sporo problemów operacyjnych. Przewoźnik zapewnia jednak, że dokłada wszelkich starań aby zminimalizować pasażerom niedogodności wynikające z kłopotów wąskokadłubowych samolotów.


Klienci, którzy mają zarezerwowane bilety na loty z Dublina do Stewart, obsługiwane rozkładowo przez 737 MAX 8, polecą na pokładzie boeinga 787-9. Maszyna ta będzie się na wspomnianej trasie pojawiać codziennie, a polecą nią także pasażerowie posiadający bilety do Providence - do największego miasta stanu Rhode Island zostaną oni dowiezieni z lotniska Stewart.

Boeing 787-9 Dreamliner ma 338 miejsc w dwóch klasach podróży. Maszyna, która obsługiwać będzie tymczasowo loty z Dublina, na stałe umieszczona jest na lotnisku Gatwick.

fot. mat. prasowegość_69048 - Profil
gość_69048
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie