Silk Air poleci z Singapuru do Busanu

20 lutego 2019 09:30
1 komentarz
Regionalne skrzydło Singapore Airlines, SilkAir planuje w tym roku uruchomić połączenie bezpośrednie z Singapuru do drugiego największego miasta w Korei Południowej, Busanu. Pasażerowie będą mogli polecieć na tej trasie już od 1 maja.
Reklama
Połączenie pomiędzy Singapurem, a Busanem, które wejdzie do oferty od 1 maja 2019 roku, znajdzie się w rozkładzie cztery razy w tygodniu. Nową trasę obsłuży boeing 737 MAX 8, który zaoferuje pasażerom klasę biznesową i ekonomiczną.


- Jesteśmy zadowoleni mogąc uruchomić połączenia do Busanu i zaoferować naszym klientom z Singapuru i regionu możliwość odwiedzenia kolejnego urokliwego i pełnego życia miejsca w naszej siatce - powiedział Foo Chai Woo, dyrektor zarządzający SilkAir. - Dla Koreańczyków podróżujących z kolei z Busanu oferta ta będzie szansą na wygodne skorzystanie z siatki połaczeń SilkAir i Singapore Airlines tak w regionie Azji i Pacyfiku jak i dużo dalej poza nim.


SilkAir traktuje to wydarzenie jako kamień milowy w swojej historii, ponieważ Busan będzie pierwszym południowokoreańskim miastem, do którego polecą samoloty tej linii. Przewoźnik zaznacza też tym połączeniem jak bardzo jest zaangażowany w zapewnianie swoim klientom dostępu do zróżnicowanej i atrakcyjnej oferty, dzięki której mogą docierać do kolejnych miejsc w regionie Azji i Pacyfiku. Obecnie żadna inna linia nie wykonuje lotów rozkładowych na tej trasie, więc SilkAir będzie miał pole do wypracowania sobie dobrej marki wśród pasażerów zainteresowanych takim połączeniem.

fot. mat. prasowe

Ostatnie komentarze

gość_b1880 2019-02-20 15:40   
gość_b1880 - Profil gość_b1880
A czy przypadkiem Silk Air nie jest do kasacji? Czesc tras mial przejac SQ a czesc Scoot. Jak to wiec jest?
 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy