×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Silk Air poleci z Singapuru do Busanu


Regionalne skrzydło Singapore Airlines, SilkAir planuje w tym roku uruchomić połączenie bezpośrednie z Singapuru do drugiego największego miasta w Korei Południowej, Busanu. Pasażerowie będą mogli polecieć na tej trasie już od 1 maja.


Połączenie pomiędzy Singapurem, a Busanem, które wejdzie do oferty od 1 maja 2019 roku, znajdzie się w rozkładzie cztery razy w tygodniu. Nową trasę obsłuży boeing 737 MAX 8, który zaoferuje pasażerom klasę biznesową i ekonomiczną.


- Jesteśmy zadowoleni mogąc uruchomić połączenia do Busanu i zaoferować naszym klientom z Singapuru i regionu możliwość odwiedzenia kolejnego urokliwego i pełnego życia miejsca w naszej siatce - powiedział Foo Chai Woo, dyrektor zarządzający SilkAir. - Dla Koreańczyków podróżujących z kolei z Busanu oferta ta będzie szansą na wygodne skorzystanie z siatki połaczeń SilkAir i Singapore Airlines tak w regionie Azji i Pacyfiku jak i dużo dalej poza nim.


SilkAir traktuje to wydarzenie jako kamień milowy w swojej historii, ponieważ Busan będzie pierwszym południowokoreańskim miastem, do którego polecą samoloty tej linii. Przewoźnik zaznacza też tym połączeniem jak bardzo jest zaangażowany w zapewnianie swoim klientom dostępu do zróżnicowanej i atrakcyjnej oferty, dzięki której mogą docierać do kolejnych miejsc w regionie Azji i Pacyfiku. Obecnie żadna inna linia nie wykonuje lotów rozkładowych na tej trasie, więc SilkAir będzie miał pole do wypracowania sobie dobrej marki wśród pasażerów zainteresowanych takim połączeniem.

fot. mat. prasowegość_63396 - Profil
gość_63396
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie