Silkair otwiera połączenie do Wientian i Luang Prabang

3 maja 2016 10:40
7 komentarzy
SilkAir otwiera w tym roku nowe dwie trasy do Wientian i Luang Prabang w Laosie. Po włączeniu tych destynacji do siatki połączeń SilkAir wraz z Singapore Airlines będą latać do wszystkich krajów Południowowschodniej Azji.
Reklama
Od 31 października 2016 r. SilkAir będzie operować do Laosu trzy razy w tygodniu: w poniedziałki, czwartki i soboty. Rejsy będą wykonywana po trójkącie: Singapur – Wientian – Luang Prabang – Singapur.

Po otwarciu tej trasy liczba destynacji, z którymi SilkAir będzie utrzymywać połączenia, wzrośnie do 51 miast w 14 krajach i są to: Australia, Kambodża, India, Indonezja, Laos, Malezja, Malediwy, Myanmar, Nepal, Filipiny, Tajlandia, Wietnam i Singapur. Nową trasę będzie obsługiwał samolot typu A320, w konfiguracji klasa biznes i ekonomiczna.

Wientian, stolica Laosu, to piękne miasto z szerokimi alejami wysadzanymi drzewami, budynki zaprojektowano w stylu francuskim, zostały odnowione i teraz mieszczą się tam restauracje, kawiarnie oraz hotele butikowe. Miasto słynie z łuku zwycięstwa Patixai, którego pierwowzorem był Łuk Triumfalny z Paryża oraz z licznych świątyń i stup – jak np. Wat Si Kaset czy Wat Si Huang.

Luang Prabang, miasto położone na północy kraju, to mieszanka architektury laotańskiej i europejskiej. Jest wpisane na listę dziedzictwa kulturowego UNESCO. W pobliżu znajdują się wodospady Kuang Si oraz jaskinie Pak Ou. Godny uwagi jest Królewski Pałac-Muzeum Haw Kham oraz świątynia Wat Xieng Thong.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
pablakiss 2016-05-04 10:40   
pablakiss - Profil pablakiss
@kitsune - Ehhh ten pażdziernik ;) dlaczego muszę tyle czekać ... To tu masz coś na zachete . To jest blog kolegi z którym wymieniłem sie informacjami , jak dojechać, doleciec do Korei Północnej ;) daj znać co o tym sądzisz ;)
usuniety 2016-05-04 10:18   
usuniety - Profil usuniety
@pablakiss, chyba każdy woli czytać blogi niż pisać, dlatego nagabuję Ciebie by było co czytać ;) Szczególnie liczę na relację z Air Koryo ;)
pablakiss 2016-05-04 09:55   
pablakiss - Profil pablakiss
Wiiem ;) , ale miałem na uwadze... post do którego można by ewentualnie dołączyć jedno konkretne zdjęcie ;) a blogi to ja lubie czytać a nie pisać ;) P.s jeśli jest ktos zainteresowany gonitwą byków w Pampelunie ( mam tu na mysli czynny udział ) ,., to może pisać ,., wylatujemy za równo 2 m-ce .
 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy