×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Silkair otwiera połączenie do Wientian i Luang Prabang


SilkAir otwiera w tym roku nowe dwie trasy do Wientian i Luang Prabang w Laosie. Po włączeniu tych destynacji do siatki połączeń SilkAir wraz z Singapore Airlines będą latać do wszystkich krajów Południowowschodniej Azji.Od 31 października 2016 r. SilkAir będzie operować do Laosu trzy razy w tygodniu: w poniedziałki, czwartki i soboty. Rejsy będą wykonywana po trójkącie: Singapur – Wientian – Luang Prabang – Singapur. 

Po otwarciu tej trasy liczba destynacji, z którymi SilkAir będzie utrzymywać połączenia, wzrośnie do 51 miast w 14 krajach i są to: Australia, Kambodża, India, Indonezja, Laos, Malezja, Malediwy, Myanmar, Nepal, Filipiny, Tajlandia, Wietnam i Singapur. Nową trasę będzie obsługiwał samolot typu A320, w konfiguracji klasa biznes i ekonomiczna. 

Wientian, stolica Laosu, to piękne miasto z szerokimi alejami wysadzanymi drzewami, budynki zaprojektowano w stylu francuskim, zostały odnowione i teraz mieszczą się tam restauracje, kawiarnie oraz hotele butikowe. Miasto słynie z łuku zwycięstwa Patixai, którego pierwowzorem był Łuk Triumfalny z Paryża oraz z licznych świątyń i stup – jak np. Wat Si Kaset czy Wat Si Huang. 

Luang Prabang, miasto położone na północy kraju, to mieszanka architektury laotańskiej i europejskiej. Jest wpisane na listę dziedzictwa kulturowego UNESCO. W pobliżu znajdują się wodospady Kuang Si oraz jaskinie Pak Ou. Godny uwagi jest Królewski Pałac-Muzeum Haw Kham oraz świątynia Wat Xieng Thong.
gość_527e5 - Profil
gość_527e5
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie