×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


SilkAir odebrały pierwszego boeinga 737 MAX


Należące do Grupy Singapore Airlines linie lotnicze SilkAir odebrały pierwszego z zamówionych boeingów 737 MAX 8.


Najnowszy samolot we flocie SilkAir został odebrany w zakładzie montażowym Boeinga w Seattle i w ciągu minionego weekendu doleciał do hubu przewoźnika w Singapurze Changi, z międzylądowaniami w Kona na Hawajach oraz Guam. 

Jeszcze w tym miesiącu najnowszy nabytek flotowy trafi do obsługi regularnych połączeń w siatce przewoźnika do Katmandu, Hyderabadu, Hiroszimy oraz Bangalore. W dalszej kolejności boeingi 737 MAX 8 skierowane zostaną do obsługi lotów do Cairns oraz Darwin w Australii

Do końca tego roku do SilkAir trafią jeszcze trzy kolejne samoloty tego typu. Łącznie Singapore Airlines posiadają zamówienia na 37 boeingów 737 MAX 8 oraz opcje na 14 kolejnych maszyn które mogą być zamówione na większe wersje MAX 9. 

Poza pierwszym boeingiem 737 MAX 8, flota SilkAir wykorzystuje trzy airbusy A319, 10 airbusów A320 oraz 17 boeingów 737-800, które obsługują połączenia do 55 miejscowości w 17 krajach. Przewoźnik chce, by w przyszłości jego flota składała się wyłącznie z boeingów. 


fot. Boeinggość_41d34 - Profil
gość_41d34
  

W tym temacie przeczytasz


Brak wiadomości

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie