×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Fraport przejął zarządzanie strefą handlową w Nashville


Od 1 lutego br. Fraport przejął zarządzanie i koncesje na prowadzenie działalności handlowej, restauracyjnej i innych usług na lotnisku w Nashville w USA. W terminalu pasażerskim przewidziane są inwestycje o wartości ok. 17 mln dolarów amerykańskich.


Umowa z Metropolitan Nashville Airport Authority (MNAA) obejmuje wykonanie projektu, przebudowy, wynajmu i zarządzania koncesjami w czterech halach terminala pasażerskiego. Plan zakłada jego przebudowę, tak aby możliwe stało się uzyskanie ok. 12,3 tys. m kw. powierzchni, które zostaną przeznaczone na ok. 90 sklepów, restauracji i innych punktów usługowych. Dodatkowo musi znaleźć się także przestrzeń przeznaczona dla wypoczynku i rozrywki dla podróżnych. 


W minionym roku na lotnisku w Nashville odprawiono ponad 16 mln osób, co daje wzrost o 13,2 proc. w stosunku do roku 2017 r. Był to także szósty rok z rzędu, kiedy ruch pasażerski rósł. Prognozy przewidują także dalszy rozwój portu. 

fot. mat. prasowegość_610cc - Profil
gość_610cc
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie