×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Ethiopian: Zmiany na trasach do Ameryki Północnej


Ethiopian Airlines poinformował o wprowadzeniu zmian w siatce połączeń między Afryką a Ameryką Północną. Przewoźnik uruchomi m.in. nowe połączenie do Houston.


Tym samym loty do największego miasta w Teksasie zastąpią wykonywane obecnie trzy razy tygodniowo loty do Los Angeles - realizowane z międzylądowaniem w stolicy Togo, Lome. Zmiana jest podyktowana chęcią ułatwienia podróży ogromnej społeczności afrykańskiej podróżującej w okolice Houston, a także przedstawicielom koncernów naftowych i innym firmom prowadzącym interesy na tym kontynencie.


Oprócz uruchomienia połączenia do jednego z największych miast Stanów Zjednoczonych, przewoźnik zdecydował się na zwiększenie częstotliwości na lotach do: Chicago-O'Hare (z trzech do pięciu tygodniowo) oraz Waszyngtonu (z siedmiu do 10). Linia podkreśla, że trzy wprowadzone rejsy, w przeciwieństwie do rejsów wykonywanych obecnie, będą pozbawione  międzylądowania w Abidżanie i pozwolą pasażerom wyruszającym o poranku w podróż dostać się na wieczór do stolicy USA.

Ethiopian zdecydował się również zmodyfikować plany dotyczące obsługi Nowego Jorku - według najnowszych planów przewoźnik będzie realizować cztery loty tygodniowo na Newark z międzylądowaniem w Lome oraz trzy loty tygodniowo na Lotnisko Kennedy'ego - z międzylądowaniem w największym mieście Wybrzeża Kości Słoniowej.

fot. Airbusgość_78237 - Profil
gość_78237
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie