×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Zwycięstwo Aniołków z Victoria’s Secret na Lotnisku im. Fryderyka Chopina


Sklep Victoria’s Secret zlokalizowany na Lotnisku im. Fryderyka Chopina został nagrodzony w
konkursie za osiągnięcie najlepszych wyników sprzedażowych. Poza prestiżem, zwycięstwo otworzyło
drogę do nowojorskiego pokazu kolekcji marki i profesjonalnych szkoleń.W ramach programu The Angels of Excellence marka Victoria’s Secret nagradza sklepy, które osiągnęły najwyższe wzrosty sprzedażowe w danym półroczu. W okresie I półrocza 2018 (w porównaniu do analogicznego okresu roku ubiegłego) aniołkom pracującym na Lotnisku Chopina udało się wygenerować jedne z najwyższych wzrostów wśród europejskich butików działających w kategorii Travel Retail.


To dla nas wielkie osiągnięcie i ogromna satysfakcja całego zespołu. Cieszymy się, że nasze zaangażowanie i profesjonalne podejście do obsługi Klienta zostało docenione – komentuje Anna Kubas, managerka sklepu.

Poza segmentem Travel Retail w konkursie oceniane są także sklepy działające na terenie UK, sklepy zlokalizowane w Chinach oraz partnerzy operujący na zasadach franczyzy. Przedstawiciele zwycięskich butików mają okazję uczestniczyć w ekskluzywnym i wręcz fascynującym wydarzeniu. Poza zjawiskowym pokazem bielizny Victoria’s Secret, biorą udział także w szkoleniach oraz zwiedzaniu Nowego Jorku.


Sklep Victoria’s Secret na Lotnisku im. Fryderyka Chopina został otwarty w 2015 roku, w zmodernizowanej części terminala. Od tego czasu niezmiennie jego załoga dba o najwyższy standard obsługi Klienta i doradztwo w zakresie doboru kultowej bielizny z logo VS, damskich akcesoriów o niebanalnym wzornictwie, czy też kosmetyków. W ofercie sklepu można znaleźć m.in. mgiełki zapachowe, balsamy, błyszczyki do ust, torebki, portfele oraz oczywiście wspomnianą bieliznę. Podobnie jak sklep Victoria’s Secret w Porcie Lotniczym im. Lecha Wałęsy w Gdańsku, jest on zarządzany przez Lagardere Duty Free Sp. z o. o., operatora wyspecjalizowanego w segmencie duty free and luxury.

artykuł sponsorowany


RedakcjaKomentowanie tego wątku zostało wyłączone.

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie