×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


LOT: Połączenie do Moskwy-Domodiedowo także czasowo zawieszone


LOT zawiesi do połowy grudnia loty na trasie do Moskwy-Domodiedowo - wynika z systemu rezerwacyjnego przewoźnika.W ubiegłym tygodniu informowaliśmy, że polski przewoźnik czasowo zawiesi połączenia z Polski na Ukrainę - z Bydgoszczy do Kijowa oraz z Szyman do Lwowa. Z systemu rezerwacyjnego na miesiąc zniknęło także połączenie z Lotniska Chopina do Moskwy-Domodiedowo.

Ostatni lot przed zawieszeniem (z Warszawy) ma zostać wykonany 16 listopada - kolejny - 17 grudnia.

Jako że termin powrotu lotów na trasie do Moskwy zbiega się z terminami ponownego wejścia na trasy Bydgoszcz - Kijów i Szczytno - Lwów, przyczyna zawieszenia jest najprawdopodobniej tożsama:

Przyczyny zawieszonych rejsów mają charakter operacyjny. Podczas nielegalnego strajku część pracowników odmówiło wykonywania lotów, wzrosła tez liczba osób przebywających na zwolnieniach lekarskich. W tym czasie znacznie bardziej intensywniej korzystaliśmy z naszych pozostałych załóg, np. odsuwając w czasie szkolenia, ściągając pracowników z urlopów itd. Teraz musimy nieznacznie ograniczyć ich zaangażowanie np. w celu zrobienia dodatkowego miejsca w grafikach na zaległe szkolenia, sesje symulatorów i kursy - mówił Konrad Majszyk z biura prasowego LOT-u.gość_0ee29 - Profil
gość_0ee29
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie