×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


LOT okresowo zawiesza wybrane połączenia z regionów na Ukrainę


LOT zawiesi na przeszło miesiąc operacje lotnicze na trasach: Bydgoszcz - Kijów i Szczytno - Lwów - wynika z systemu rezerwacyjnego przewoźnika.


Realizowane dwa razy w tygodniu połączenie z Bydgoszczy do Kijowa-Żulian widnieje w systemie tylko do 12 listopada br. Bilety na kolejne loty do ukraińskiej stolicy dostępne są dopiero na 21 grudnia br.


Z kolei loty na trasie Szczytno - Lwów, które były realizowane raz w tygodniu, powrócą od 22 grudnia br.

Na trasie Bydgoszcz - Kijów skasowano 9 rotacji od 19 listopada do 17 grudnia, na trasie Szymany - Lwów skasowano 11 rotacji w okresie od 13 listopada do 18 grudnia.

Na oficjalnym koncie Portu Lotniczego Olsztyn-Mazury na portalu społecznościowym czytamy, że przyczyną są problemy operacyjne polskiego przewoźnika.

Przyczyny zawieszonych rejsów mają charakter operacyjny. Podczas nielegalnego strajku część pracowników odmówiło wykonywania lotów, wzrosła tez liczba osób przebywających na zwolnieniach lekarskich. W tym czasie znacznie bardziej intensywniej korzystaliśmy z naszych pozostałych załóg, np. odsuwając w czasie szkolenia, ściągając pracowników z urlopów itd. Teraz musimy nieznacznie ograniczyć ich zaangażowanie np. w celu zrobienia dodatkowego miejsca w grafikach na zaległe szkolenia, sesje symulatorów i kursy - mówi Konrad Majszyk z biura prasowego LOT-u.

Bez zmian odbywać się będą rejsy na trasach z Poznania i Bydgoszczy do Lwowa.


gość_7c147 - Profil
gość_7c147
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie