×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Ethiopian: Zmiany w rozkładzie do Los Angeles


Ethiopian Airlines zrezygnują z międzylądowania w Dublinie na lotach ze swojego hubu w Addis Abebie (ADD) do Los Angeles.Obecnie loty wykonywane są trzy lub cztery razy w tygodniu Boeingiem 787-8. Ostatni lot do Los Angeles przez irlandzką stolicę odbędzie się 27 października.


Przewoźnik zdecyduje się wznowić swoje połączenie w niedalekiej przyszłości, jednak tym razem międzylądowanie dreamlinerów miałyby odbywać się w nigeryjskim Lagosie (LOS). Jak donosi rzecznik prasowy Ethiopian, ostateczna decyzja będzie podjęta w ciągu kilku najbliższych dni. Dodaje także, że połączenie do Kalifornii cieszy się bardzo dobrymi wynikami finansowymi.

Nieoficjalnie wiadomo, że linia rozważa powrót do Dublina już od połowy grudnia tego roku, jednak ostateczna decyzja nie została jeszcze podjęta. Loty miałyby odbywać się z międzylądowaniem w Madrycie-Barajas (MAD) cztery razy w tygodniu, przy użyciu Boeingów 787-8. Pasażerowie odcinku Madryt - Dublin nie będą przewożeni.gość_71343 - Profil
gość_71343
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie