Ryanair Sun rekrutuje do polskich baz

Konrad Tyszkiewicz - Profil Konrad Tyszkiewicz
25 września 2018 14:04
3 komentarze
Ryanair Sun poinformował dziś (25.09) o rekrutacji personelu pokładowego do swoich polskich baz. Crewlink, partner Ryanair Sun, będzie gospodarzem spotkań rekrutacyjnych w całej Polsce.
Reklama

Spotkania odbędą się w najbliższych tygodniach, a wszyscy zainteresowani mogą już składać aplikację. Wcześniejsze doświadczenie nie jest wymagane, Ryanair zapewni pełne szkolenie. Po pomyślnym ukończeniu szkolenia kandydaci będą mieli możliwość pracy w jednej z polskich baz Ryanair Sun. Grupa Ryanair zatrudnia obecnie ponad 10 tys. członków załóg pokładowych, którzy odpowiadają za utrzymanie najwyższych standardów bezpieczeństwa w branży, zapewniając jednocześnie najlepszą w swojej klasie obsługę klienta.

Spotkania rekrutacyjne odbędą się:
  • 3 października - Kraków
  • 4 października - Gdańsk i Katowice
  • 5 października - Toruń
  • 9 października - Warszawa
  • 10 października - Szczecin
  • 11 października - Poznań
  • 12 października - Wrocław
Ryanair Sun wymaga samozatrudnienia na podstawie umowy B2B i zapewnia konkurencyjne wynagrodzenie zasadnicze, bezpłatne szkolenie, diety podczas szkolenia, bezpłatny mundur w 1. roku, dodatek na mundur w 2. roku, a także prowizję od sprzedaży pokładowej. Wynagrodzenie będzie płatne w polskich złotych na polskie konto bankowe. Linia zapewnie zakwaterowanie oraz transport naziemny dla załóg lotów charterowych oraz stały grafik 5 dni pracy i 3 dni wolnego we wszystkich polskich bazach.


- W związku z naszym olbrzymim rozwojem w Polsce szukamy personelu pokładowego do naszych polskich baz w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Katowicach, Poznaniu i Gdańsku. Nasz partner - Crewlink w najbliższych tygodniach będzie gospodarzem spotkań rekrutacyjnych. To doskonała okazja, aby dołączyć do Ryanair Sun i rozpocząć swoją wymarzoną pracę już w 2018 roku - mówi Mark Duffy z Ryanair.


Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
gość_4adf2 2018-09-26 08:24   
gość_4adf2 - Profil gość_4adf2
a inne "polskie" chartery jak zatrudniaja? Dalej na Malcie?
gość_0dc31 2018-09-26 02:04   
gość_0dc31 - Profil gość_0dc31
Szkoda, ze nie wspomna o tym ze to umowy na samozatrudnienie...
gość_88aa6 2018-09-25 14:26   
gość_88aa6 - Profil gość_88aa6
zapomnieli tylko dodac ze oferuja samozatrudnienie a nie umowe o prace i ze ten ruch jest dlatego ze obecne zalogi odrzucaja zmiany kontraktow, zas Ryanair szantazuje ich zwolnieniami. W miedzyczasie zalogi zalozyly zwiazek zawodowy, ktory nie zostal uznany mimo zapewnien Ryanaira o akceptacji zwiazkow.
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama