×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Hawaiian Airlines uruchamia najdłuższą krajówkę


Linie lotnicze Hawaiian Airlines ogłosiły uruchomienie w 2019 roku najdłuższego w historii Stanów Zjednoczonych lotu krajowego - pasażerowie będą mogli polecieć bezpośrednio z Bostonu na Hawaje.


Hawaiian Airlines rozpoczną loty między Bostonem a Honolulu 4 kwietnia 2019 roku. Połączenie ze stolicy Massachusetts na Hawaje będzie realizowane pięć razy w tygodniu samolotami Airbus A330-200, które zabiorą na pokład 278 pasażerów. 

Nowa trasa będzie dzierżyła tytuł najdłuższej trasy krajowej w Stanach Zjednoczonych - Boston i Honolulu dzieli niemal 8200 km. Lot z Honolulu do Bostonu potrwa 10 godzin i 15 minut, natomiast z Bostonu na Hawaje samolot będzie leciał aż 11 godzin i 40 minut. 

Obecnie najdłuższa trasa krajowa to połączenie między Paryżem Charles de Gaulle a wyspą Reunion, obsługiwane przez Air France oraz Air Austral. Samolot ma do pokonania na tej trasie ponad 9300 km, a czas podróży wynosi 11 godzin i 10 minut.gość_034c8 - Profil
gość_034c8
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie