×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Zielona Góra: W pierwszym półroczu prawie 12 tys. pasażerów


Przedsiębiorstwo Państwowe "Porty Lotnicze" poinformowało o czerwcowych wynikach lotniska w Babimoście. Przez lokalny terminal przewinęło się ponad 2,3 tys. pasażerów, a od początku roku - niespełna 12 tys. pasażerów.


Liczba pasażerów według miesięcy
Czerwcowy wynik jest więc o 72 proc. lepszy niż ten uzyskany w szóstym miesiącu ubiegłego roku. We wszystkie czerwcowe dni z zielonogórskiego lotniska skorzystało łącznie 2335 osób (rok temu – 1355). PPL zaznacza, że tak dobrego miesiąca w historii tego portu jeszcze nigdy nie było.

Łącznie, w pierwszym półroczu 2018 r., port lotniczy Zielona Góra-Babimost obsłużył 12047 pasażerów (rok temu, w tym samym okresie, było ich 5895).

Wysokie wzrosty są efektem obsługiwanych przez LOT rejsów do Warszawy, dzięki którym pasażerowie mają możliwość podróżowania na jednym bilecie do portów znajdujących się w siatce połączeń naszego narodowego przewoźnika.gość_7d9c7 - Profil
gość_7d9c7
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie