×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


airBaltic: W pierwszym półroczu prawie 1,9 mln pasażerów


Z usług łotewskich linii airBaltic skorzystało w pierwszym półroczu 1,88 mln pasażerów, czyli o 20 proc. więcej niż w analogicznym okresie ubiegłego roku.


Przez ostatnie sześć miesięcy samoloty airBaltic wykonały ponad 25 tys. operacji lotniczych. Wskaźnik punktualności sięgnął 88 proc., natomiast wskaźnik wypełnienia samolotów (load factor)  - 73 proc.

W samym czerwcu przewoźnik przewiózł ponad 420 tys. pasażerów, co było historycznym osiągnięciem - po raz pierwszy w ciągu jednego miesiąca z połączeń airBaltic skorzystało bowiem przeszło 0,4 mln pasażerów.


Po raz pierwszy w 23-letniej historii airBaltic przewieźliśmy ponad 400 tys. pasażerów w ciągu jednego miesiąca. Obsługując coraz większą liczbę pasażerów, wciąż jednak utrzymujemy wysoki poziom usług, udowadniając, że nasz zespół jest zdolny do dalszego rozwoju - mówił Martin Gauss, dyrektor generalny airBaltic.

W porównaniu do czerwca ubiegłego roku, pogorszeniu o cztery punkty proc. uległ jednak wskaźnik punktualności. Z danych opublikowanych przez firmę, jednoznacznie wynika, że opóźnienie przekraczające 15 minut zanotował co piąty rejs airBaltic.gość_04f7c - Profil
gość_04f7c
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie