Nowy business lounge Star Alliance na lotnisku Rzym-Fiumicino

4 lipca 2018 09:00
Sojusz Star Alliance zainaugurował w zeszły piątek (29.06) nowy business lounge na głównym rzymskim lotnisku Fiumicino. Salon aliansu dostępny jest dla pasażerów klas First i Business oraz posiadaczy kart Star Alliance Gold.
Reklama
Pasażerowie 17 linii lotniczych Star Alliance, w tym Lufthansa, Aegean Airlines, Air China i Air India, będą mieli dostęp do nowego business lounge na lotnisku w Rzymie. Salon znajduje się na górnym poziomie D w Terminalu 3. Korzystający z salonu będą mieli łatwy dostęp do gate'ów, w których odprawiane są rejsy do strefy Schengen linii lotniczych należących do Star Alliance. Salon może pomieścić ok. 130 osób i będzie otwarty codziennie w godzinach od 5:15 do 21:15.

Salony Star Alliance są zaprojektowane tak, aby oddawać lokalny koloryt. W rzymskim business lounge znalazły się meble pochodzące z włoskiej szkoły wzornictwa, które zapewniają elegancki, nowoczesny i modny wygląd. Salon dzieli się na trzy przestrzenie funkcjonalne: do pracy, do relaksu i do spotkań. Catering w business lounge Star Alliance inspirowany jest kuchnią włoską, poczynając od baru i kawy, a skończywszy na słynnych potrawach z Italii. Cały salon jest objęty bezprzewodowym dostępem do Internetu. Do dyspozycji gości są też standardowe gniazda internetowe i gniazda USB, dzięki którym mogą naładować swoje urządzenia elektroniczne. Wydzielony jest także obszar do wykonywania połączeń telefonicznych.


- Ten nowy business lounge w Rzymie powiększa do siedmiu światową sieć salonów Star Alliance i oferuje naszym klientom nad Tybrem supernowoczesne doświadczenie - twierdzi Christian Draeger, wiceprezes Star Alliance. Przy renowacji salonu alians współpracował z Aviapartner i Aeroporti di Roma.

Sześć innych salonów Star Alliance znajduje się w Buenos Aires (EZE), Los Angeles (LAX), Nagoyi (NGO), Paryżu (CDG), Rio de Janeiro (GIG) i Sao Paulo (GRU). Kolejny business lounge sojuszu powstanie w Amsterdamie (AMS) a jego otwarcie zaplanowano na początek 2019 r. Ponadto, z myślą o lepszej obsłudze klienta, istniejące już salony w Nagoi i na paryskim lotnisku Charles-de-Gaulle zostaną wkrótce przebudowane.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy