×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


airBaltic: W maju 22 proc. więcej pasażerów niż przed rokiem


Łotewskie linie airBaltic poinformowały, że w maju br. przewiozły ponad 386 tys. pasażerów tj. o 22 proc. więcej niż w roku ubiegłym.


W sumie, w ciągu pierwszych pięciu miesięcy tego roku, na pokładach samolotów airBaltic podróżowało 1,45 mln pasażerów, co również oznacza 22 proc. wzrost w porównaniu do analogicznego okresu ubiegłego roku.

- Szczyt sezonu letniego właśnie się zaczyna, oczekujemy więc jeszcze lepszych wyników w najbliższych trzech miesiącach. Doceniamy, że coraz więcej pasażerów wybiera podróż z nami - jest to świadectwo ich zaufania do usługi, którą świadczymy - powiedział Martin Gauss, dyrektor generalny airBaltic.


Od stycznia br. linia wykonała ponad 21 tys. lotów. W samym tylko maju było ich ponad pięć tys., czyli 14 proc. więcej niż w piątym miesiącu ub. roku. Średnie wypełnienie samolotów wyniosło 75 proc., natomiast wskaźnik punktualności - 89 proc.

fot. airBaltic
gość_45436 - Profil
gość_45436
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie