×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


airBaltic i TAP Air Portugal z porozumieniem codeshare


Łotewskie linie lotnicze airBaltic oraz portugalskie linie lotnicze TAP Air Portugal nawiązały porozumienie code-share.


Dzięki nowo zawartemu porozumieniu, pasażerowie airBaltic zyskają dostęp do połączeń z siatki portugalskiego przewoźnika, w tym do kierunków w Portugalii, Brazylii oraz Afryce. Pasażerowie TAP Air Portugal uzyskają lepszy dostęp do kierunków w krajach bałtyckich, Skandynawii oraz Europie Wschodniej. 

- Cieszymy się, że możemy rozpocząć oferowanie lotów w formule codeshare wraz z liniami lotniczymi TAP Air Portugal, które należą do grupy największych przewoźników w Europie. Linie lotnicze TAP Air Portugal są już dwudziestym pierwszym partnerem codeshare, co oznacza że dalej rozszerzamy bogate portfolio partnerskich linii lotniczych, dzięki któremu możemy zapewnić pasażerom airBaltic płynne i bezproblemowe podróże na cały świat. airBaltic będzie sprzedawał loty pomiędzy Rygą, Wilnem i Tallinnem a krajową siecią połączeń TAP Air Portugal poprzez hub linii w Lizbonie, tym samym jeszcze skuteczniej łącząc kraje bałtyckie z resztą świata - powiedział Martin Gauss, prezes airBaltic. 


- Nasze najnowsze partnerstwo z airBaltic umożliwi pasażerom TAP Air Portugal korzystanie z nowych, bezpośrednich lotów na Łotwę oraz dalszych połączeń do krajów bałtyckich, tym samym ułatwiając i rozbudowując możliwość podróży do Europy Północnej, ponad oferowane obecnie przez TAP bezpośrednie loty do Skandynawii i Finlandii - powiedział Antonoaldo Neves, prezes TAP Air Portugal. 

TAP Air Portugal umieści swoje numery lotów przy połączeniach realizowanych przez airBaltic pomiędzy Rygą i Lizboną, jak również na trasach airBaltic łączących kierunki obsługiwane przez TAP i Rygę. 

Obecnie linie lotnicze TAP Air Portugal obsługują loty z głównego hubu w Lizbonie do 83 kierunków w 35 krajach na świecie. Linie lotnicze airBaltic obsługują loty do ponad 70 kierunków. 

fot. airBalticgość_a9027 - Profil
gość_a9027
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie