airBaltic i TAP Air Portugal z porozumieniem codeshare

12 czerwca 2018 09:15
Łotewskie linie lotnicze airBaltic oraz portugalskie linie lotnicze TAP Air Portugal nawiązały porozumienie code-share.
Reklama
Dzięki nowo zawartemu porozumieniu, pasażerowie airBaltic zyskają dostęp do połączeń z siatki portugalskiego przewoźnika, w tym do kierunków w Portugalii, Brazylii oraz Afryce. Pasażerowie TAP Air Portugal uzyskają lepszy dostęp do kierunków w krajach bałtyckich, Skandynawii oraz Europie Wschodniej.

- Cieszymy się, że możemy rozpocząć oferowanie lotów w formule codeshare wraz z liniami lotniczymi TAP Air Portugal, które należą do grupy największych przewoźników w Europie. Linie lotnicze TAP Air Portugal są już dwudziestym pierwszym partnerem codeshare, co oznacza że dalej rozszerzamy bogate portfolio partnerskich linii lotniczych, dzięki któremu możemy zapewnić pasażerom airBaltic płynne i bezproblemowe podróże na cały świat. airBaltic będzie sprzedawał loty pomiędzy Rygą, Wilnem i Tallinnem a krajową siecią połączeń TAP Air Portugal poprzez hub linii w Lizbonie, tym samym jeszcze skuteczniej łącząc kraje bałtyckie z resztą świata - powiedział Martin Gauss, prezes airBaltic.


- Nasze najnowsze partnerstwo z airBaltic umożliwi pasażerom TAP Air Portugal korzystanie z nowych, bezpośrednich lotów na Łotwę oraz dalszych połączeń do krajów bałtyckich, tym samym ułatwiając i rozbudowując możliwość podróży do Europy Północnej, ponad oferowane obecnie przez TAP bezpośrednie loty do Skandynawii i Finlandii - powiedział Antonoaldo Neves, prezes TAP Air Portugal.

TAP Air Portugal umieści swoje numery lotów przy połączeniach realizowanych przez airBaltic pomiędzy Rygą i Lizboną, jak również na trasach airBaltic łączących kierunki obsługiwane przez TAP i Rygę.

Obecnie linie lotnicze TAP Air Portugal obsługują loty z głównego hubu w Lizbonie do 83 kierunków w 35 krajach na świecie. Linie lotnicze airBaltic obsługują loty do ponad 70 kierunków.

fot. airBaltic

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy