×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


UIA: Droższa odprawa na lotnisku


Od 15 czerwca br. Ukraine International Airlines zwiększą opłatę za odprawę przy stanowisku check-in na lotnisku. Począwszy od tej daty cena usługi wyniesie 15 euro.


Wyższa opłata obowiązywała będzie na rejsach europejskich, na Bliski Wschód, do Azji Centralnej i Egiptu. Na połączenia dalekodystansowe obsługiwane przez UIA (do Bangkoku, Delhi, Kolombo, Nowego Jorku, Pekinu i Toronto) - odprawa pozostaje bezpłatna.


Ukraine International Airlines udostępniają swoim klientom kilka kanałów odprawy. Najłatwiej dokonać tego on-line na stronie przewoźnika - w przypadku większości rejsów jest to możliwe 48 godzin przed wylotem (wyjątek stanowią loty do Nowego Jorku, dokąd odprawić się można 12 godzin przed planowaną godziną startu). Procesu tego można dokonać także w aplikacji mobilnej linii. Dodatkowo w głównym hubie UIA - na lotnisku Kijów-Boryspol - dostępne są specjalne kioski do samodzielnej odprawy.

fot. Mirosław Pachowiczgość_2437e - Profil
gość_2437e
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie