×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Remont lotniska w Zaporożu. Zmiany w rozkładzie UIA


W związku z zaplanowanym remontem na lotnisku w Zaporożu linie lotnicze Ukraine International Airlines zwiększają częstotliwość lotów pomiędzy Kijowem a Dnipro.


Lotnisko w Zaporożu zapowiedziało zamknięcie głównego pasa na trzy tygodnie w okresie od 26 maja do 14 czerwca 2018 roku w celu przeprowadzenia prac remontowych. Jedyny czynny w tym czasie, krótszy pas startowy z utwardzoną nawierzchnią, nie jest przystosowany do obsługi samolotów UIA.

W związku z remontem linie UIA zwiększą częstotliwość lotów z Kijowa do Dnipro z jednego do trzech dziennie. Dodatkowe rejsy będą realizowane do połowy czerwca 2018 roku.

Ukraiński przewoźnik zaplanował dodatkowe loty PS075 i PS076 (zamiast PS 085 i PS 086) oraz PS 073 i PS 074 (PS 087 i PS 088) - tymczasowe rejsy między Kijowem a Dnipro będą się odbywały w niemal identycznych godzinach jak te na trasie między Kijowem a Zaporożem.

Pasażerowie z/do Zaporoża mogą bezpłatnie zmienić swoje rezerwacje na nowe połączenia z/do Dnipro kontaktując się z wystawcą biletu lub bezpośrednio z przewoźnikiem. Linie Ukraine International Airlines nie zapewniają transferu dla podróżnych pomiędzy lotniskami i należy go zorganizować we własnym zakresie. Odległość między miastami wynosi 85 km. gość_486c6 - Profil
gość_486c6
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie