×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Lublin - Mediolan także zimą


Loty z Lublina do Mediolanu easyJet będzie realizował także w sezonie zimowym 2018/2019, dowiedział się pasazer.com podczas Routes Europe w Bilbao. Być może pojawi się także nowy kierunek uruchomiony przez tego przewoźnika.


Obecnie połączenie między Świdnikiem a Malpensą obsługiwane jest dwa razy w tygodniu (w poniedziałki i piątki) samolotem typu Airbus A319. Rejs U22793 startuje ze stolicy Lombardii o 10:50 by po nieco ponad dwóch godzinach zameldować się na Lubelszczyźnie. W drogę powrotną maszyna rusza o godz. 13:35 po 40-min. postoju (U22794) i ląduje w Mediolanie o 15:45.

W okresie wakacyjnym poziom rezerwacji już teraz sięga ponad 90 proc. Na sezon zimowy 2018/2019 możliwość rezerwacji w systemie przewoźnika ma się pojawić niebawem. Lotnisko nie komentuje naszych doniesień.


Połączenie z Lublina do Mediolanu-Malpensy ruszyło pod koniec października 2017 r. Kapituła ekspertów powołana przez pasazer.com do przyznania nagród specjalnych podczas plebiscytu "Najlepsza Linia Lotnicza" uznała ją za najlepszą trasę poprzedniego roku. 

fot. mat. prasowegość_65f6e - Profil
gość_65f6e
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie