×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Airbus poszerza zakres usług naprawczych i konserwacyjnych w Chinach


25 kwietnia Airbus otworzył w Pekinie nowy obiekt usługowy swojej spółki zależnej -  Eltra Services Beijing (ELTRA). W ceremonii otwarcia wzięli udział przedstawiciele linii lotniczych, będących głównymi klientami Airbusa, jego dostawcy oraz partnerzy OEM w Chinach.


Nowy obiekt, liczący sobie 2200 metrów kwadratowych, usytuowany jest w kampusie Airbus China, zlokalizowanym nieopodal Portu Lotniczego Pekin (PEK). W skład kompleksu wchodzą – warsztat awioniki, warsztat mechaniczny, magazyn i biura.

Ekspansja firmy ma na celu zwiększenie zdolności obsługi kontrahentów z regionu Azji i Pacyfiku, w zakresie świadczonych przez ELTRĘ usług serwisowych i naprawczych oraz nawiązanie współpracy z większą ilością OEM. Długofalowa strategia zakłada, że spółka córka Airbusa będzie świadczyła usługi na wszystkich etapach łańcucha dostaw – dystrybucji części zamiennych, wsparcia technicznego, konserwacji komponentów, modernizacji, napraw, przeglądów, a nawet szkoleń i dostarczania rozwiązań technologicznych.

Fot. Eltra Services Beijing

- „Z Chin i w Chinach”, to długofalowy cel Airbusa, by wesprzeć Chińskie linie lotnicze w większym stopniu, dzięki naszemu lokalnemu personelowi i zapleczu – powiedział Regis Boniau, wiceprezes ds. Obsługi Klienta Airbus China i prezes Eltra Services Beijing. - Obecna ekspansja ELTRY stanowi konkretny krok w naszych wysiłkach, zmierzających do zapewnienia kompleksowej obsługi chińskich klientów w bardziej terminowy i oszczędny sposób – dodał Boniau.

Chiny stanowią największy cywilny rynek lotniczy dla Airbusa, co przekłada się na około jedną czwartą jego globalnej sprzedaży. Obecnie, w Państwie Środka używanych jest ponad 1550 samolotów tego producenta. Zaledwie w minionym roku dostarczył on na ten rynek 176 maszyn. Airbus jednak nie tylko sprzedaje w Chinach samoloty, lecz oferuje także spersonalizowany program wsparcia, dostosowany do indywidualnych potrzeb linii lotniczych, zapewniając im rozwiązania z zakresu optymalizacji ich działalności. Pełna gama wspomnianych usług rozpoczyna się na długo przed dostarczeniem samolotu i trwa przez cały okres jego użytkowania.gość_e3686 - Profil
gość_e3686
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie