×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Heinemann: Ponad 4 mld euro przychodów w 2017 r.


W 2017 r. przychody Gerb Heinemann wzrosły o 6,6 proc. do poziomu 4,1 mld euro.


- Rok 2017 był dla nas bardzo udany i przyniósł nam solidny wzrost. Udało się to nam osiągnąć dzięki budowie silnej pozycji w Europie, szczególnie Europie Wschodniej z Rosją i Ukrainą, oraz w Skandynawii z Norwegią i Danią - powiedział Claus Heinemann, współwłaściciel Gebr Heinemann. 

W ubiegłym roku operator nawiązał współpracę joint-venture z lokalnym partnerem w Rosji, dzięki temu zdobywając kontrakt na wyłączność operacji handlowych na lotnisku Moskwa Domodedowo. 

- W tym roku spodziewamy się znaczących wzrostów sprzedaży. Chcemy zapewnić sobie silniejszą obecność w Azji i w Amerykach. Nie zapomnimy o Europie, ale potencjał wzrostu w Azji i Ameryce jest jeszcze większy - dodał Claus Heinemann. 


Wydarzeniem, na które szczególnie oczekuje operator duty free z Hamburga jest otwarcie nowego lotniska w Stambule, które planowane jest na październik tego roku. Nowy turecki port lotniczy może stać się największym na świecie i to właśnie Gebr Heinemann zapewnił sobie kontrakt na operowanie powierzchni duty free na lotnisku. 

- Zainwestujemy około 100 mln euro w projekt związany z lotniskiem w Stambule. Wielu z naszych pracowników jest oddelegowanych do pracy w Stambule, stąd też jest to z naszej strony znacząca inwestycja - powiedział Claus Heinemann. 

fot. Fraport AGgość_c2218 - Profil
gość_c2218
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie