×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Alitalia wznowi działalność cargo


Od 27 marca br. włoskie linie lotnicze Alitalia wznowią działalność w obsłudze ruchu cargo. Jak zapewniają przedstawiciele linii celem jest odnowienie marki Alitalia Cargo.


Alitalia będzie bezpośrednio zarządzać sprzedażą komercyjną, dystrybucją, zarządzaniem przychodami i nadzorem operacyjnym w zakresie przewozu towarów we wszystkich swoich połączeniach sieciowych, które wcześniej przekazały firmie Etihad Global Cargo Management, z powodu rozwiązania umowy handlowej z firmą ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich.


- Celem jest odnowienie marki Alitalia Cargo - podały linie w oświadczeniu. Oddział cargo włoskiego przewoźnika posiada własną flotę samolotów frachtowych, ale także wykorzystuje ładownię samolotów pasażerskich operujących na trasach krajowych i międzynarodowych. Linia również na zamówienie może zorganizować loty czarterowe. Centrum operacyjne cargo przewoźnika znajduje się na lotnisku w Rzymie Fiumicino.

fot. Alitalia Cargogość_94424 - Profil
gość_94424
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie