Lufthansa: Nowa kampania #SayYesToTheWorld

18 marca 2018 09:05
1 komentarz
“Powiedz światu tak”, odkryj go i eksploruj z otwartym umysłem – to myśl przewodnia nowej globalnej kampanii reklamowej Lufthansy, która właśnie wystartowała na międzynarodowych rynkach w różnych kanałach.
Reklama
Jest to jedna z bardziej innowacyjnych kampanii w historii firmy, bo kwestionuje znany nam sposób myślenia i przyzwyczajenia, jednocześnie pokazując jak wzbogacające jest odkrywanie świata.

Jednym z elementów kampanii jest loteria konkursowa #SayYesToTheWorld, w której zarejestrowani uczestnicy mogą wygrać bilety na rejsy Lufthansy. Każdy może wziąć udział w loterii odwiedzając stronę kampanii i wybierając miejsce na wirtualnym globie, które chciałby odkryć.

Główną nagrodą są dwa bilety na rejs powrotny z międzykontynentalnej siatki połączeń przewoźnika w klasie biznes, a drugą nagrodą w klasie ekonomicznej. Zdobywcy trzeciego i czwartego miejsca otrzymają po dwa bilety na rejs na trasach europejskich w dwie strony w klasie ekonomicznej. Konkurs potrwa do 15 kwietnia 2018 r., a zwycięzcy zostaną ogłoszeni w maju.


Poprzez kampanię #SayYesToTheWorld Lufthansa zachęca ludzi do otwarcia się na świat, zadając im pytania, które zwiększają świadomość i pozwalają zobaczyć podróż jako źródło inspiracji. W ramach wielokanałowej kampanii, Lufthansa zainstalowała fotele samolotowe w publicznych przestrzeniach w Monachium, Szanghaju i Nowym Jorku i zadała przechodniom siadających w fotelach pytanie “Dlaczego kochasz świat?”. Kampanie nie składa się z twierdzeń, ale stawia raczej otwarte pytania, na które można udzielić odpowiedzieć w oparciu o osobiste i niepowtarzalne doświadczenia.

Akcja wystartowała w ramach ostatniego odświeżenia brandingu marki, w tym malowania samolotów, zaprezentowanego z okazji 100. rocznicy żurawia w logo Lufthansy.
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.

Ostatnie komentarze

gość_ea7e4 2018-03-18 16:59   
gość_ea7e4 - Profil gość_ea7e4
Już sobie wyobrażam kampanię w Polsce. Byłaby to obraza wszelkich wartości narodowych.
 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy