" />

Izrael promuję Pustynię Negew

13 marca 2018 09:30
Izrael promuje walory turystyczne Pustyni Negew jako ciekawego zimowego kierunku dla turystów z Europy. W tym celu zorganizował konkurs "PopUpOasis".
Reklama
Turyści, którzy kochają ekstremalne wyzwania, mogą skorzystać z oferty tanich lotów oraz wielu opcji zakwaterowania na pustyni i uprawiać sporty takie jak wspinaczka czy jazda górskimi rowerami od Morza Martwego aż po Morze Czerwone. Każdy może poczuć magiczny i niepowtarzalny klimat Pustyni Negew.

Konkurs #PopUpOasis trwa do 25 marca br. a jego zwycięzcy otrzymają w nagrodę pobyt na luksusowym campingu w Kraterze Ramon w samym sercu izraelskiej Pustyni Negew. Akcja kierowana jest do mieszkańców Polski, Niemiec, Włoch, Hiszpanii, Szwecji oraz Finlandii jako część kampanii marketingowej „NEGEW: Prawdziwie Magiczna Pustynia”Szczegółowe informacje o konkursie dostępne są na stronie www.visitnegev.com
- Pustynia Negew, z jej wspaniałym klimatem, znakomitymi możliwościami uprawiania sportów i unikalnymi krajobrazami, jest obecnie najgorętszym zimowym kierunkiem dla Europejczyków - powiedział Amir Halevi, dyrektor generalny Ministerstwa Turystyki Izraela.

W ramach #PopUpOasis na początku kwietnia do Izraela wyjadą przedstawiciele środowisk opiniotwórczych, dziennikarze i celebryci z krajów objętych konkursem. Zaplanowano dla nich szereg atrakcji m.in. wycieczki piesze i rowerowe, zwiedzanie parku Timna, wizytę w Kibucu Ketura, Ein Avdat i Sde Boker. Dodatkowo, triumfatorzy konkursu, dla których wyjazd przewidziany jest na drugą połowę kwietnia 2018, zamieszkają w miejscach z typowo pustynnym klimatem - w Kibucu Elifaz oraz hotelu iBex w Micpe Ramon.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy