×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Izrael promuję Pustynię Negew


Izrael promuje walory turystyczne Pustyni Negew jako ciekawego zimowego kierunku dla turystów z Europy. W tym celu zorganizował konkurs "PopUpOasis".
Turyści, którzy kochają ekstremalne wyzwania, mogą skorzystać z oferty tanich lotów oraz wielu opcji zakwaterowania na pustyni i uprawiać sporty takie jak wspinaczka czy jazda górskimi rowerami od Morza Martwego aż po Morze Czerwone. Każdy może poczuć magiczny i niepowtarzalny klimat Pustyni Negew. 

Konkurs #PopUpOasis trwa do 25 marca br. a jego zwycięzcy otrzymają w nagrodę pobyt na luksusowym campingu w Kraterze Ramon w samym sercu izraelskiej Pustyni Negew. Akcja kierowana jest do mieszkańców Polski, Niemiec, Włoch, Hiszpanii, Szwecji oraz Finlandii jako część kampanii marketingowej „NEGEW: Prawdziwie Magiczna Pustynia”Szczegółowe informacje o konkursie dostępne są na stronie www.visitnegev.com 
Pustynia Negew, z jej wspaniałym klimatem, znakomitymi możliwościami uprawiania sportów i unikalnymi krajobrazami, jest obecnie najgorętszym zimowym kierunkiem dla Europejczyków - powiedział Amir Halevi, dyrektor generalny Ministerstwa Turystyki Izraela.

W ramach #PopUpOasis na początku kwietnia do Izraela wyjadą przedstawiciele środowisk opiniotwórczych, dziennikarze i celebryci z krajów objętych konkursem. Zaplanowano dla nich szereg atrakcji m.in. wycieczki piesze i rowerowe, zwiedzanie parku Timna, wizytę w Kibucu Ketura, Ein Avdat i Sde Boker. Dodatkowo, triumfatorzy konkursu, dla których wyjazd przewidziany jest na drugą połowę kwietnia 2018, zamieszkają w miejscach z typowo pustynnym klimatem - w Kibucu Elifaz oraz hotelu iBex w Micpe Ramon.gość_c496c - Profil
gość_c496c
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie