Schiphol wprowadza dostawę posiłków do bramek

23 lutego 2018 13:14
2 komentarze
Amsterdamski port lotniczy Schiphol we współpracy z operatorem gastronomii HMSHost International oraz firmą Deliveroo jako pierwsze lotnisko w Europie wprowadza usługę dostawy posiłków pasażerom pod wskazaną bramkę odlotów.
Reklama
- Masz ochotę na szybką przekąskę pizzy lub sushi na lotnisku przed odlotem? Od tej pory dostarczymy ci posiłek pod wskazaną bramkę odlotów - reklamuje nową usługę port lotniczy Schiphol w Amsterdamie.

W początkowej, pilotażowej fazie wprowadzania usługi, trwającej do końca marca tego roku, z nowej możliwości zamawiania posiłków mogą korzystać jedynie pasażerowie odlatujący z bramek w strefie E lotniska oraz goście hotelu transferowego Mercure Hotel jako room service. Po ewaluacji usługi, jej obowiązywanie zostanie rozszerzone o bramki w strefie D.


Posiłki można zamawiać poprzez aplikację mobilną Deliveroo lub stronę internetową w godzinach od 7 rano do 20:30. Posiłki przygotowywane są przez lokale Kebaya oraz The Market, The Grill and The Oven, operowane przez HMSHost International. Jak zapewniają operatorzy, posiłek oraz napoje zostaną dostarczone w ciągu 15 min od złożenia zamówienia. Opłata za dostawę wynosi 2,50 euro.

- Pasażerowie spędzają stosunkowo dużo czasu przy swoich bramkach odlotów. Oczywiście mamy szeroką ofertę cateringową w każdej ze stref, ale nie każdy produkt jest dostępny. Ta inicjatywa pozwala nam rozszerzyć wachlarz usług, jakie oferujemy naszym pasażerom. inicjatywa ta ma także swą praktyczną stronę. Przez lata Schiphol gościł coraz większą liczbę pasażerów. Przestrzeń na dodatkowe usługi handlowe i gastronomiczne w pirsach odlotów jest ograniczona. Dlatego wprowadzamy innowacyjne pomysły, takie jak ten - powiedziała Tanja Dik, dyrektor produktów i usług konsumenckich w porcie lotniczym Amsterdam Schiphol.

fot. Schiphol Group

Ostatnie komentarze

gość_2d2c9 2018-02-25 13:54   
gość_2d2c9 - Profil gość_2d2c9
mylisz sie, Schipol obsłużył w 2017 roku 17mln pasażerów z małym hakiem a Kraków KRG niespełna 15 mln pasażerów i to bez czarterów i tanich lini ale tych licz sie osobno.
gość_89853 2018-02-23 13:57   
gość_89853 - Profil gość_89853
fajnie, fajnie ale taki Schiphol nigdy i tak nie doścignie KRK
 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy