Renaissance Hotel: Otwarcie wiosną 2018 r.

Jakub Bujnik - Profil Jakub Bujnik
16 lutego 2018 08:56
4 komentarze
Na wiosnę br. zostanie otwarty Renaissance Warsaw Airport Hotel, pierwszy pięciogwiazdkowy hotel zlokalizowany bezpośrednio przy Lotnisku Chopina w Warszawie. Jest to także pierwszy w Polsce obiekt marki Renaissance, należącej do sieci Marriott International.
Reklama

Renaissance Warsaw Airport Hotel to pięciogwiazdkowy hotel w niestandardowym wydaniu. Dysponuje 225 pokojami, w tym 11 apartamentami, których wystrój odwołuje się do polskiego modernizmu - inspiracje czerpano z dorobku polskiego wzornictwa, sztuki i grafiki, a tematy Polskiej Szkoły Plakatu były dla architektów bazą do stworzenia niepowtarzalnych wnętrz. Wszystkie pokoje są idealnie wyciszone, co jest bardzo ważne w obiektach zlokalizowanych przy portach lotniczych.

- Renaissance Warsaw Airport Hotel nie jest klasycznym hotelem pięciogwiazdkowym. Ani styl, ani kolorystyka i wystrój wnętrz nie pozwalają porównać go z innymi hotelami tej klasy. Naszym celem było stworzenie hotelu dla ludzi mających odwagę wyjść poza konwenanse, otwartych na odkrycia, którzy stale szukają nowych inspiracji, także podczas podróży służbowych - mówi Gheorghe Marian Cristescu, prezes Chopin Airport Development.


Nowoczesny wystrój pokoi to kompromis między surowym betonem, miękkimi teksturami tkanin i oryginalnymi pracami polskich artystów na ścianach. Hotel Renaissance, jako jedyny w okolicy lotniska, odda gościom do dyspozycji basen i sauny oraz ekskluzywną strefę SPA. Hotel zaoferuje także Executive Lounge na najwyższym piętrze, z obszerną ofertą gastronomiczną i niepowtarzalnym widokiem na płytę lotniska.

- Dbałość o detale na każdym poziomie, wystrój wnętrz, ale przede wszystkim smaki i zapachy, które zapewnią gościom niezapomniane przeżycia i autentyczne doświadczenia, inspirowane lokalnym charakterem miejsca - to filozofia marki Renaissance. Otwieramy hotel, który jest wyjątkiem w skali obiektów pięciogwiazdkowych - to raczej obiekt “lifestylowy” aniżeli luksusowy w dotychczasowym rozumieniu - dodaje Dariusz Oleksiak, dyrektor generalny Renaissance Warsaw Airport Hotel.


W hotelu znajduje się nowocześnie zaprojektowana przestrzeń konferencyjna, która umożliwia dostosowanie rozwiązań do indywidualnych potrzeb klienta - 8 sal konferencyjnych o łącznej powierzchni 844 m kw., a także wysoka na 5,5 m Sala Balowa. Za pomocą aplikacji mobilnej możliwy jest kontakt z personelem w każdym miejscu i momencie wydarzenia. Przestrzeń konferencyjną dopełnia specjalnie przygotowane menu bazujące na organicznych produktach oraz elementy relaksacyjne i pobudzające kreatywność takie jak łamigłówki, czy gry sprawnościowe.

fot. Renaissance Warsaw Airport Hotel
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil
gość_e42d1 2018-02-17 00:00   
gość_e42d1 - Profil gość_e42d1
15 lat go budowali
gość_24486 2018-02-16 14:21   
gość_24486 - Profil gość_24486
Konwenanse w podróży służbowej? Nigdy! : )
gość_b71b9 2018-02-16 10:41   
gość_b71b9 - Profil gość_b71b9
gosc_fede1: hotel w szczerym polu zatem bedzie ;)
 - Profil
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama