Norwegian zainaugurował loty do Buenos Aires

15 lutego 2018 09:41
Linie lotnicze Norwegian uruchomiły wczoraj (14.02) pierwszą bezpośrednią trasę z Wielkiej Brytanii do Ameryki Południowej. Przewoźnik zainaugurował swoje połączenie z Londynu Gatwick do Buenos Aires w Argentynie.
Reklama
Nowe połączenie do Buenos Aires będzie wykonywane 4 razy w tygodniu. Uruchomienie trasy jest przełamaniem monopolu przewoźników tradycyjnych na lotach do Ameryki Południowej z Wielkiej Brytanii.

- Rozpoczęliśmy naszą ekspansję w Ameryce Południowej, wprowadzając do Londynu Gatwick smak Argentyny. Cieszę się, że pasażerowie mogą skorzystać z naszych lotów długodystansowych. Uruchamiamy jedyny bezpośredni lot z Londynu Gatwick do Buenos Aires, umożliwiając pasażerom podróż w celach rekreacyjnych i biznesowych za niewielkie pieniądze. Nowa trasa do Ameryki Południej to kolejny kamień milowy dla Norwegiana. To także pierwszy krok dla rozwoju naszej linii w Argentynie na lotach krajowych i międzynarodowych. Za miesiąc uruchomimy także loty z Gatwick do Chicago i Austin - powiedział Bjorn Kos, dyrektor generalny Norwegiana.


Ceny biletów rozpoczynają się od 260 funtów w jedną stronę.

Buenos Aires będzie 11. trasą Norwegiana uruchomioną z Londynu Gatwick w ciągu ostatnich czterech lat. Linia stanie się także drugim co do wielkości przewoźnikiem dalekodystansowym na londyńskim lotnisku. Oprócz lotów do Singapuru i Buenos Aires przewoźnik uruchomi w marcu br. dwie trasy do Stanów Zjednoczonych; do Chicago i Austin.
fot. Norwegian

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy