×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Norwegian z argentyńskim certyfikatem lotnictwa


Norwegian Air Argentina otrzymał w piątek (27.01) certyfikat przewoźnika lotniczego (AOC) od argentyńskiego rządu.Dokument uznaje przewoźnika za komercyjną linię lotniczą i poświadcza, że spełnia normy bezpieczeństwa i jakości do wykonywania operacji i działań lotniczych, zgodnie z prawem Republiki Argentyńskiej.

Jesteśmy zadowoleni z otrzymania pozwolenia od rządu argentyńskiego i dziękujemy ministrowi transportu Guillermo Dietrichowi i jego zespołowi za zaufanie dla naszej linii. To wydarzenie przybliża nas do rozpoczęcia naszej działalności w Argentynie - powiedział Bjørn Kjos, dyrektor zarządu Norwegiana.


Norwegian Air Argentina zostały utworzone w marcu 2017 r. W dniu 11 grudnia ub. roku argentyński rząd przyznał linii 152 sloty; wśród nich 72 na kierunki krajowe i 80 na międzynarodowe. Linia otrzymała swój pierwszy samolot boeinga 737-800 w połowie stycznia. 

- To kamień milowy w naszych działaniach w Argentynie. Teraz koncentrujemy się na tym, by wkrótce rozpocząć loty, stworzyć miejsca pracy i przyczynić się do pobudzenia lokalnej gospodarki - dodał Ole Christian Melhus, dyrektor Norwegian Air Argentina.gość_429be - Profil
gość_429be
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie