×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Ryanair Sun rekrutuje pilotów


28 października w hotelu Marriott Courtyard przy Lotnisku Chopina w Warszawie odbędzie się dzień otwarty Ryanair Sun. Podczas tego wydarzenia będzie można zgłosić się do pracy w kokpitach samolotów nowej czarterowej linii na polskim niebie.Pierwsi oficerowie i kapitanowie boeingów 737-800 i -900 muszą być gotowi do rozpoczęcia pracy od lutego 2018 r. w jednej z baz Ryanair Sun w Polsce. Te ulokowane będą w Warszawie, Katowicach, Poznaniu i Wrocławiu. Łącznie we flocie przewoźnika ma być pięć maszyn.

Sesje informacyjne w sprawie rekrutacji prowadzone będą 28 listopada br. (wtorek) w sali konferencyjnej hotelu Marriott Courtyard przy Lotnisku Chopina w Warszawie o godz. 10:30 i 14:30. Zainteresowani nie muszą się rejestrować, a jedynie zjawić się w powyższych porach.

Wymagania dla potencjalnych kandydatów obejmują:
  • kapitan: minimum 3,5 tys. wylatanych godzin, z czego przynajmniej 800 w funkcji kapitana i 500 na pożądanym typie maszyny;
  • pierwszy oficer: minimum 1,2 tys. wylatanych godzin, z czego przynajmniej 800 na boeingach 737-800 lub -900.
- Ryanair stał się największą linią lotniczą w Polsce dzięki bezkonkurencyjnej kombinacji lotów w najniższych cenach, najlepszej obsługi klienta oraz najszerszej siatki połączeń. Teraz rozpoczynamy rekrutację do Ryanair Sun, nowej linii czarterowej z polskim certyfikatem AOC. Zapraszamy przyszłych pilotów na spotkanie informacyjne w Warszawie już w najbliższy wtorek. Ryanair Sun rozpocznie operacje lotnicze w sezonie letnim 2018 r. oferując loty charterowe w najniższych cenach. W 2018 r. flota linii będzie liczyła 5 samolotów. Jesteśmy przekonani, iż Ryanair Sun stanie się charterową linią lotniczą nr 1 w Polsce, w roku 2019 w naszej flocie znajdzie się 15 samolotów, a w 2020 r. 25 - mówi Michał Kaczmarzyk, dyrektor Ryanair Sun.gość_8c316 - Profil
gość_8c316
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie