Ryanair wprowadza bony upominkowe dla biznesu

Mirosław Pachowicz - Profil Mirosław Pachowicz
17 listopada 2017 17:33
Ryanair wprowadziła bony upominkowe dla biznesu. To najnowsza inicjatywa, w ramach której pracodawcy mogą nagrodzić swoich najlepszych pracowników.
Reklama

Bony upominkowe Ryanair to idealny sposób na zmotywowanie oraz zachęcenie pracowników do jeszcze bardziej wydajnej pracy. W naszej ofercie znajduje się ponad 200 miast w 33 krajach. Ich wartość zależna jest od nabywcy i może wynosić od 10 € do 500 €, do których dodać można spersonalizowane życzenia, dostępne są na stronie przewoźnika.


- Bony upominkowe Ryanaira to produkt bardzo popularny o każdej porze roku. Teraz wprowadzamy także bony upominkowe dla biznesu. Dostępne są one w trzech walutach: euro, funt oraz złoty. Zachowują ważność na wszystkie loty w ramach całej siatki połączeń Ryanaira - powiedział Robin Kiely, dyrektor ds. komunikacji w Ryanair.

Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama