×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Brno zapłaci za promocję przez BMI Regional


Władze kraju południowomorawskiego, którego stolicą jest Brno, zapłacą linii BMI Regional 500 tys. euro za promocję regionu poprzez informację m.in. w magazynie pokładowym. Linia oferuje 11 lotów tygodniowo z Brna do Monachium.


Zgodnie z wymogami zamówienia publicznego władz czeskiego regionu, przewoźnik będzie zobowiązany do oklejenia samolotu logotypami miasta lub regionu, umieszczenia informacji promocyjnych w magazynie pokładowym, banneru promocyjnego na własnej stronie internetowej oraz odpowiedniego nazwania jednego ze swoich samolotów. 

Nie ujawniono jak długo będzie obowiązywał kontrakt. 

BMI Regional oferuje obecnie dwa loty dziennie między Brnem a Monachium w dni robocze oraz dodatkowo jeden w niedziele. Przewoźnik wykorzystuje na tej trasie 49-miejscowe embraery E145. Jest to jedyne połączenie ze stolicy Moraw do międzynarodowego hubu. Jest objęte umową code-share z Lufthansą, co umożliwia bezproblemowe przesiadki w Monachium na loty tego przewoźnika.gość_e57a3 - Profil
gość_e57a3
  

W tym temacie przeczytaszPasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie