×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Port w Dublinie chce powiększyć przestrzeń handlową


Operator handlowy Aer Rianta International w Dublinie ogłosił konkurs na przedstawienie koncepcji przebudowy strefy handlowej The Loop w strefie airside terminalu 2.


Operator lotniska, państwowa firma DAA, zaprosiła potencjalnych wykonawców do składania dokumentów zawierających koncepcję “kilkufazowej przebudowy oraz odświeżenia” istniejącej przestrzeni handlowej terminala wraz ze zwiększeniam liczby placówek handlowych. 

Prace budowlane będą prowadzone fazami, tak aby umożliwić ciągłość operacji strefy handlowej. W pierwszej fazie zostanie odnowiony sklep flagowy z alkoholami ARI o powierzchni 410 m kw., oraz pięć dodatkowych placówek handlowych. W drugiej fazie zostanie wyremontowany sklep duty free ARI o powierzchni 1,3 tys. m kw., w którym mieści się perfumeria, strefy z kosmetykami oraz konfekcją. ARI doda także dwie placówki handlowe o powierzchni 80 oraz 60 m kw. 

Zgodnie z planem, modernizacja rozpocznie się w styczniu 2018 r., a ostateczne przekazanie inwestycji będzie miało miejsce w lipcu 2019 r. 


fot. Dublin Airportgość_763e4 - Profil
gość_763e4
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie