×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Aelia Duty Free w Gdańsku


Nowy sklep wolnocłowy "Aelia Duty Free" otwarto dziś (6.10) w Porcie Lotniczym im. Lecha Wałęsy w Gdańsku.


Od 6 października br. można robić zakupy w nowym sklepie wolnocłowym Aelia Duty Free na lotnisku w Gdańsku. Nowy sklep ma formułę walk through. 

"Już od pierwszej chwili pasażerowie znajdą się w magicznej strefie Sense of Place, która będzie w całości dedykowana polskim produktom najwyższej jakości. Ogromna oferta lokalnych przysmaków takich jak wędliny, chleby, ryby i sery, a także alkoholi zadowoli niejednego konesera. Miłośnicy piękna także znajdą tu coś dla siebie. W ofercie znajdą się kosmetyki naturalne, polskie marki kosmetyków do makijażu a także bogata selekcja światowych marek. Odwiedzając Aelia Duty Free podróżnicy poczują się niemal, jakby odwiedzali Gdańsk" - przekonują przedstawiciele Aelia Duty Free.

W wystroju sklepu znajdą się liczne motywy nawiązujące do architektury miasta a na ekranach będzie można obejrzeć film ukazujący piękno polskiego wybrzeża.


Umowa z Lagardere Travel Retail zawarta została na okres 10 lat (wygaśnie w 2028 r.) i dotyczy ponad 5 tys. m kw. powierzchni. Grupa planuje zainwestować w porcie im. L. Wałęsy ok. 30 mln zł.gość_a46f1 - Profil
gość_a46f1
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie