×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Lotnisko w Oslo najlepszym projektem roku


Nowe lotnisko w Oslo otrzymało prestiżowy tytuł “Najlepszy projekt terminala lotniska”, przyznany przez Future Travel Experience Global.


- Ta nagroda reprezentuje znaczące uznanie dla pracy, którą wykonało lotnisko w Oslo oraz pracy naszych architektów i partnerów - powiedział Thorgeir Landevaag, dyrektor ds. operacji terminali na lotnisku w Oslo. 

Uzasadniając wybór jury podkreśliło zastosowanie w zwycięskim projekcie rozwiązań związanych z odnawialnymi źródłami energii. 


- To jest wspaniałe uznanie pracy całego zespołu, które pokazuje że norweska architektura, budownictwo oraz szkoła projektowa, mogą być rozpoznawalne na poziomie międzynarodowym. Jesteśmy szczególnie zadowoleni, że jury wskazało na aspekt zastosowania źródeł odnawialnych jako kryterium przyznania nagrody - powiedział Gudmund Stokke, naczelny partner w Nordic — Office of Architecture.

- Dla nas najważniejszą rzeczą jest to, by dostarczać to, czego każdego dnia oczekują od nas podróżni. Ta nagroda jest dla nas potwierdzeniem, że wykonujemy nasze zadanie prawidłowo, a przyznanie nam w tym samym czasie tytułu najbardziej punktualnego lotniska Europy jest doskonałą reklamą dla całej organizacji - dodał Landevaag. 

Port lotniczy w Oslo w finale konkursu pokonał lotniska w Dallas oraz w Zagrzebiu. 


fot. Oslo Airport
gość_d2f86 - Profil
gość_d2f86
  

W tym temacie przeczytasz


Brak wiadomości

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie