Lagardère zostanie operatorem duty free na nowym senegalskim lotnisku

13 września 2017 11:30
Firma Lagardère Travel Retail przez najbliższe 10 lat będzie operatorem handlowym lotniska Sénégal Blaise Diagne International Airport (AIBD), które zostanie otwarte 7 grudnia.
Reklama
Na nowym lotnisku firma Lagardère poprowadzi sklepy duty free o łącznej powierzchni 1 tys. m kw., w których sprzedawane będą kosmetyki, perfumy, słodycze, wyroby tytoniowe, alkohole, akcesoria i produkty elektroniczne. Dodatkowo firma poprowadzi sklep Relay o powierzchni 100 m kw, w którym sprzedawana będzie prasa, książki, przekąski i pamiątki.

- Wraz z zaproszeniem firmy a światowym zasięgu, z bogatym doświadczeniem w branży duty-free i ambitnymi celami działalności, chcemy zaoferować naszym pasażerom szeroką i różnorodną ofertę. Jesteśmy szczęśliwi mogąc powitać firmę Lagardère w Dakarze - napisał zarząd lotniska.

- Jesteśmy bardzo dumni z faktu przyznania nam koncesji na działalność handlową w Senegalu, który jest trzydziestym trzecim krajem, w którym działamy w branży travel retail. Uczyniliśmy krok naprzód pojawiając się w regionie, który oferuje naszej grupie wiele szans - powiedział Dag Rasmussen, prezes Lagardère Travel Retail.

W 2016 r. obecnie istniejące lotnisko Leopold Sedar Senghor obsłużyło prawie 2 mln pasażerów.


Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy