×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Lagardère zostanie operatorem duty free na nowym senegalskim lotnisku


Firma Lagardère Travel Retail przez najbliższe 10 lat będzie operatorem handlowym lotniska Sénégal Blaise Diagne International Airport (AIBD), które zostanie otwarte 7 grudnia.


Na nowym lotnisku firma Lagardère poprowadzi sklepy duty free o łącznej powierzchni 1 tys. m kw., w których sprzedawane będą kosmetyki, perfumy, słodycze, wyroby tytoniowe, alkohole, akcesoria i produkty elektroniczne. Dodatkowo firma poprowadzi sklep Relay o powierzchni 100 m kw, w którym sprzedawana będzie prasa, książki, przekąski i pamiątki. 

- Wraz z zaproszeniem firmy a światowym zasięgu, z bogatym doświadczeniem w branży duty-free i ambitnymi celami działalności, chcemy zaoferować naszym pasażerom szeroką i różnorodną ofertę. Jesteśmy szczęśliwi mogąc powitać firmę Lagardère w Dakarze - napisał zarząd lotniska.

- Jesteśmy bardzo dumni z faktu przyznania nam koncesji na działalność handlową w Senegalu, który jest trzydziestym trzecim krajem, w którym działamy w branży travel retail. Uczyniliśmy krok naprzód pojawiając się w regionie, który oferuje naszej grupie wiele szans - powiedział Dag Rasmussen, prezes Lagardère Travel Retail. 

W 2016 r. obecnie istniejące lotnisko Leopold Sedar Senghor obsłużyło prawie 2 mln pasażerów.  

gość_304c8 - Profil
gość_304c8
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie