×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Bardziej elastyczne bilety w Lufthansa Group


Od początku września pasażerowie na europejskich trasach Austrian Airlines, Lufthansy i SWISS-a posiadający bilety w taryfie ekonomicznej flex lub w klasie biznes będą mogli zmienić swój bilet powrotny na wcześniejszy lot tego samego dnia.


Dotychczas taka opcja była dostępna za dodatkową opłatą. 

Rejs nie może zostać zmieniony przed dniem wylotu, a zmiana rezerwacji jest możliwa tylko jeśli są wolne miejsca w klasie ekonomicznej (dla osób mających bilet w taryfie ekonomicznej flex) lub biznes.

Pasażerowie Lufthansy mogą dokonać zmiany rezerwacji podczas odprawy online, poprzez aplikację Lufthansa App lub w punktach odprawy na lotniskach. Podróżujący Austrian Airlines lub SWISS-em mogą przebukować swoje bilety podczas odprawy w kioskach i punktach odprawy na lotniskach. 

Bezpłatna zmiana rezerwacji nie jest możliwa na połączeniach code-share ani dla pasażerów, którzy już nadali swój bagaż lub wykupili dodatkowe usługi (podniesienie klasy podróży, posiłki specjalne, itp.). Trasa nowego przelotu musi być identyczna z tą na pierwotnym bilecie.
gość_e95fe - Profil
gość_e95fe
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie