×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Jet Air poleci do DreznaJet Air poleci z Warszawy, przez Zieloną Górę, do Drezna - wynika z systemu rezerwacyjnego przewoźnika.

Połączenie, o jakim mówiło się już od jakiegoś czasu, rusza 7 września. Samoloty typu Jet Stream J-32 startować będą w Warszawie o 18:50, do celu dotrą o 21:00. Samolot z Drezna do Warszawy odlatuje następnego dnia o 6:45, by 130 minut później lądować na Okęciu. Każdy odcinek lotu przerywany jest międzylądowaniem w Zielonej Górze (Babimost).

Najtańsze bilety w tej chwili z Warszawy do Drezna kosztują około 550 zł, a z Zielonej Góry 308 zł. Połączenie realizowane będzie przez 5 dni w tygodniu, raz dziennie.

Zapowiedzi sprzed kilku tygodni były nieco inne. Połączenie miało ruszyć na wakacje jako swoisty test - jeśli ruch turystyczny się sprawdzi, otworzymy jednodniowe loty biznesowe - zapowiadano. I rzeczywiście, możliwość wylotu z Niemiec w piątek rano na weekend do stolicy Polski, aby powrócić do Drezna w niedzielę wieczorem - niemieccy turyści już mają, tylko że od jesieni.

Czekamy zatem z niecierpliwością na nieco lepsze godziny lotów w tygodniu, bo nawet jeśli ktoś leci w celach biznesowych do Drezna, przez noc... załatwi niewiele.Reklama


Booking.com
gość_94fec - Profil
gość_94fec
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie