×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Boeing sprzedaje Dreamlinery podczas Paris Air Show


Firma leasingowa AerCap zamówiła 30 boeingów 787-9 Dreamliner, a El Al sfinalizował kupno trzech samolotów z tej rodziny w wariantach -8 i -9.Dzięki zamówieniu, wartemu zgodnie z cenami katalogowymi 8,1 mld dolarów, AerCap stał się największym klientem programu boeing 787 Dreamliner. Firma leasingowa dysponuje łącznie 55 maszynami z tej rodziny i łącznie z nowo zamówionymi ma jeszcze 67 nieodebranych samolotów.

Izraelskie linie El Al potwierdziły zamówienie dwóch boeingów 787-8 i jednego w wersji -9. To potwierdzenie zobowiązań z 2015 r. Przewoźnik ma obecnie sześć niezrealizowanych zamówień na Dreamlinery oraz zobowiązania na leasing siedmiu kolejnych maszyn tego typu od firm leasingowych.

Kolejne cztery Dreamlinery zamówiły azerbejdżańskie linie Azal. Przewoźnik, który obecnie korzysta z dwóch samolotów tego typu, zdecydował się powiększyć flotę boeingów 787 w wariancie -8. gość_8daef - Profil
gość_8daef
  

W tym temacie przeczytaszPasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie