×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Heinemann otwiera nowy sklep w Bratysławie


Gebr. Heinemann otworzył nowy sklep Heinemann Travel Value & Duty Free Shop w strefie odlotów non-Schengen portu lotniczego w Bratysławie.Sklep o powierzchni 160 m kw. będzie oferował wybór lokalnych i międzynarodowych produktów z takich kategorii jak perfumy i kosmetyki, alkohole, wyroby tytoniowe, zabawki oraz słodycze. 

- W tym sklepie koncentrujemy się przede wszystkim na naszych doskonałych cenach. Pod jednym dachem pasażerowie znajdą najlepsze oferty na produkty najpopularniejszych marek. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że możemy uruchomić ten koncept wspólnie z portem lotniczym w Bratysławie. Rozszerzenie naszego biznesu o nowy sklep daje nam szansę obsłużyć wszystkich pasażerów odlatujących z Bratysławy do Rosji, Turcji czy Egiptu  - powiedział Fritz Janach, kierownik handlowy sklepów Heinemann Travel Value & Duty Free w Bratysławie.


- Heinemann jest dla nas stabilnym i rzetelnym partnerem, który obecny jest od lat. Bardzo cenimy sobie naszą współpracę. Cieszymy się z otwarcia nowego sklepu duty free, który rozszerzy ofertę produktów duty free dla naszych pasażerów w strefie non-Schengen - powiedział Jozef Pojedinec, prezes lotniska w Bratysławie.  

Oprócz nowego sklepu, Heinemann posiada placówkę handlową o powierzchni 350 m kw. położoną w strefie Schengen bratysławskiego lotniska. Oba sklepy mają za zadanie obsłużyć zwiększającą się liczbę pasażerów korzystających z portu lotniczego - w ubiegłym roku lotnisko w Bratysławie obsłużyło 1,7 mln pasażerów. 


fot. Airport Bratislavagość_0ee29 - Profil
gość_0ee29
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie