Heinemann otwiera nowy sklep w Bratysławie

Tomasz Śniedziewski - Profil Tomasz Śniedziewski
15 czerwca 2017 09:00
Gebr. Heinemann otworzył nowy sklep Heinemann Travel Value & Duty Free Shop w strefie odlotów non-Schengen portu lotniczego w Bratysławie.
Reklama
Sklep o powierzchni 160 m kw. będzie oferował wybór lokalnych i międzynarodowych produktów z takich kategorii jak perfumy i kosmetyki, alkohole, wyroby tytoniowe, zabawki oraz słodycze.

- W tym sklepie koncentrujemy się przede wszystkim na naszych doskonałych cenach. Pod jednym dachem pasażerowie znajdą najlepsze oferty na produkty najpopularniejszych marek. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że możemy uruchomić ten koncept wspólnie z portem lotniczym w Bratysławie. Rozszerzenie naszego biznesu o nowy sklep daje nam szansę obsłużyć wszystkich pasażerów odlatujących z Bratysławy do Rosji, Turcji czy Egiptu - powiedział Fritz Janach, kierownik handlowy sklepów Heinemann Travel Value & Duty Free w Bratysławie.


- Heinemann jest dla nas stabilnym i rzetelnym partnerem, który obecny jest od lat. Bardzo cenimy sobie naszą współpracę. Cieszymy się z otwarcia nowego sklepu duty free, który rozszerzy ofertę produktów duty free dla naszych pasażerów w strefie non-Schengen - powiedział Jozef Pojedinec, prezes lotniska w Bratysławie.

Oprócz nowego sklepu, Heinemann posiada placówkę handlową o powierzchni 350 m kw. położoną w strefie Schengen bratysławskiego lotniska. Oba sklepy mają za zadanie obsłużyć zwiększającą się liczbę pasażerów korzystających z portu lotniczego - w ubiegłym roku lotnisko w Bratysławie obsłużyło 1,7 mln pasażerów.


fot. Airport Bratislava

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy