Kolejna edycja WIZZ Ambassador

Dominik Sipiński - Profil Dominik Sipiński
26 maja 2017 17:00
Linia Wizz Air uruchomiła dzisiaj (26.05) czwartą edycję programu WIZZ Ambassador, w której internauci mogą głosować na wybranych członków załogi, doceniając ich za doskonałą obsługę na pokładach samolotów przewoźnika. 
Reklama

Pasażerowie oraz sympatycy Wizz Aira wybiorą 31 osób spośród członków personelu pokładowego, które staną się oficjalnymi "twarzami" firmy i w ciągu kolejnych dwóch lat będą reprezentować przewoźnika w mediach.

W głosowaniu mogą wziąć udział wszyscy pasażerowie WIZZ i sympatycy linii w mediach społecznościowych. Głosowanie trwa do końca dnia 9 czerwca czasu środkowoeuropejskiego. Uczestnicy będą oddawać głosy za pośrednictwem aplikacji na Facebooku oraz strony internetowej, gdzie fani mogą wybrać ambasadorów z każdego kraju spośród 83 kandydatów. Celem głosowania jest wybór po trzech ambasadorów w krajach, w których znajduje się kilka baz Wizz Aira oraz po dwóch reprezentantów w krajach z jedną bazą linii.

W Polsce, klienci mogą wybierać z listy dziewięciorga finalistów. Wśród nich są: Adam, Anna, Elżbieta, Magdalena, Marta, Martyna, Sandra, Sebastian i Vivian.


Wizz Air zachęca do głosowania na tych członków załogi, którzy według głosujących, będą najlepszymi reprezentantami kluczowych wartości WIZZ i z pełnym profesjonalizmem oraz pasją wykonują swoją pracę. Rola wybranych ambasadorów nie będzie ograniczać się jedynie do typowego reprezentowania marki. Najlepsi z kandydatów będą przedstawicielami ponad 1800 członków personelu pokładowego dzieląc się najbardziej ekscytującymi szczegółami swojej pracy za pośrednictwem mediów tradycyjnych, elektronicznych i portali społecznościowych.

Po oficjalnej uroczystości inaugurującej wybór nowych ambasadorów, która odbędzie się w lipcu, pasażerowie Wizz Air będą mieć okazję do spotkania nowych ambasadorów przewoźnika nie tylko na pokładach samolotów linii, ale również podczas wydarzeń biegowych sponsorowanych przez Wizz Air w Europie Środkowo-Wschodniej. Ambasadorzy będą występować w materiałach video oraz w każdym wydaniu magazynu pokładowego WIZZ.

- W Wizz Airze jesteśmy niezwykle dumni z naszej znakomitej załogi, której członkowie są nie tylko dobrze wyszkolonymi profesjonalistami i doskonałymi ekspertami ds. bezpieczeństwa, ale również doskonale dbają o najwyższy poziom usług na pokładach Wizza. Od dzisiaj do 9 czerwca 2017 r. nasi klienci oraz sympatycy mogą decydować, którzy członkowie załogi powinni reprezentować naszą firmę na poszczególnych rynkach, aby dzielić się wrażeniami i doświadczeniami zdobytymi podczas pracy w linii - powiedział Owain Jones, dyrektor korporacyjny w Wizz Airze.

fot. Wizz Air
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama