×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


BAA Training z najszerszą siatką symulatorów w Europie


Litewska firma szkoleniowa BAA Training dysponuje obecnie najszerszą siatką centrów szkoleniowych z symulatorami w Europie. Łącznie spółka korzysta z 54 symulatorów typu full flight w 27 miastach.


Symulatory BAA Training umożliwiają szkolenie na 18 typów samolotów. W 2016 r. certyfikat typu, uprawniający do pilotowania określonego typu samolotu, uzyskało na nich ok. 700 pilotów. Łącznie wylatali oni na symulatorach BAA Training prawie 20 tys. godzin. 

Obecnie firma dysponuje symulatorami typu full flight przede wszystkim w Europie, ale także na Bliskim Wschodzie (Amman i Szardży), Kaukazie (Baku), Azji Południowo-Wschodniej (Bangkok) i Ameryce (Miami). W Warszawie mieści się biuro firmy, ale nie centrum szkoleniowe z symulatorem. 


W 2016 r. firma weszła w porozumienie z czterema liniami w zakresie programów kadetów, czyli szkolenia pilotów na potrzeby danego przewoźnika. Jedną z tą firm jest Wizz Air.

BAA Training należy do Avia Solutions Group. 


gość_7c147 - Profil
gość_7c147
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie