Qatar Airways zaoferują darmowy nocleg w Dosze

5 maja 2017 07:30
1 komentarz
Qatar Airways wspólnie z Organizacją Turystyczną Kataru (QTA) uruchamiają kampanię zachęcającą podróżnych do zaplanowania pobytu w Katarze.
Reklama
Przewoźnik zapewni pasażerom bezpłatny nocleg w jednym z luksusowych hoteli oraz pomoc w uzyskaniu bezpłatnej wizy tranzytowej w trakcie przesiadki w Dosze. Oferta, która będzie obowiązywała tego lata, jest częścią szerszego programu +Qatar, ma sprawić że podróżni będą wybierali stolicę Kataru jako miejsce swojej przesiadki. Tym samym katarski przewoźnik dołącza do grupy linii lotniczych, oferujących bezpłatne programy stopover.

- Qatar Airways jest więcej niż tylko flagowym przewoźnikiem Kataru; jesteśmy dumnymi patriotami i chcemy dzielić się z naszymi pasażerami z całego świata wieloma ekscytującymi atrakcjami Kataru. Ta ekskluzywna inicjatywa stwarza szansę, by dodać dodatkowy element do istniejących planów podróży naszych pasażerów, z wliczonym w cenę pobytem w jednym z najlepszych hoteli Dohy. Chcemy się upewnić, że nasi pasażerowie mają warte zapamiętania doświadczenia za każdym razem gdy podróżują z Qatar Airways, i teraz idziemy o krok dalej by upewnić się, że wybiegamy ponad oczekiwania naszych pasażerów - powiedział Akbar al-Baker, prezes Qatar Airways.

Pasażerowie uczestniczący w programie będą mogli spędzić bezpłatną noc w takich hotelach jak The Four Seasons, Marriott Marquis, Radisson Blu czy Oryx Rotana. Osoby, które będą chciały przedłużyć swój pobyt w stolicy Kataru, będą mogły wykupić drugą noc w stałej cenie 50 dolarów.

Jak przekonują linie Qatar Airways, oferta bezpłatnego noclegu, pozwoli pasażerom na poznanie Dohy, wzięcie udziału w wycieczkach po mieście, przeżycie pustynnego safari czy kolacji na pokładzie tradycyjnego statku dhow.


fot. Tomasz Śniedziewski

Ostatnie komentarze

greg0303 2017-05-07 22:25   
greg0303 - Profil greg0303
Linie Qatar Airways zostały jednym z głównych oficjalnych sponsorów, oraz oficjalnym przewoźnikiem, piłkarskich mistrzostw świata FIFA Rosja 2018 oraz Katar 2022.
 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy