×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Qatar Airways zaoferują darmowy nocleg w Dosze


Qatar Airways wspólnie z Organizacją Turystyczną Kataru (QTA) uruchamiają kampanię zachęcającą podróżnych do zaplanowania pobytu w Katarze.


Przewoźnik zapewni pasażerom bezpłatny nocleg w jednym z luksusowych hoteli oraz pomoc w uzyskaniu bezpłatnej wizy tranzytowej w trakcie przesiadki w Dosze. Oferta, która będzie obowiązywała tego lata, jest częścią szerszego programu +Qatar, ma sprawić że podróżni będą wybierali stolicę Kataru jako miejsce swojej przesiadki. Tym samym katarski przewoźnik dołącza do grupy linii lotniczych, oferujących bezpłatne programy stopover.

- Qatar Airways jest więcej niż tylko flagowym przewoźnikiem Kataru; jesteśmy dumnymi patriotami i chcemy dzielić się z naszymi pasażerami z całego świata wieloma ekscytującymi atrakcjami Kataru. Ta ekskluzywna inicjatywa stwarza szansę, by dodać dodatkowy element do istniejących planów podróży naszych pasażerów, z wliczonym w cenę pobytem w jednym z najlepszych hoteli Dohy. Chcemy się upewnić, że nasi pasażerowie mają warte zapamiętania doświadczenia za każdym razem gdy podróżują z Qatar Airways, i teraz idziemy o krok dalej by upewnić się, że wybiegamy ponad oczekiwania naszych pasażerów - powiedział Akbar al-Baker, prezes Qatar Airways.

Pasażerowie uczestniczący w programie będą mogli spędzić bezpłatną noc w takich hotelach jak The Four Seasons, Marriott Marquis, Radisson Blu czy Oryx Rotana. Osoby, które będą chciały przedłużyć swój pobyt w stolicy Kataru, będą mogły wykupić drugą noc w stałej cenie 50 dolarów. 

Jak przekonują linie Qatar Airways, oferta bezpłatnego noclegu, pozwoli pasażerom na poznanie Dohy, wzięcie udziału w wycieczkach po mieście, przeżycie pustynnego safari czy kolacji na pokładzie tradycyjnego statku dhow.


fot. Tomasz Śniedziewskigość_d88a6 - Profil
gość_d88a6
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie