×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


A380 Emirates poleci trzy razy dziennie do Melbourne


Od 25 marca przyszłego roku wszystkie trzy loty dziennie linii Emirates z Dubaju do Melbourne będą obsługiwane airbusami A380.


Zapowiadana zmiana spowoduje, że na lotach EK408 oraz EK409 Megajumbo zastąpi boeinga 777-300ER. W ten sposób od 25 marca 2018 r. oferowanie na tej trasie zwiększy się o 945 miejsc tygodniowo, co przekłada się na 10-proc. wzrost. 

- Oznacza to, że klienci Emirates mogą cieszyć się jeszcze bardziej płynnymi przesiadkami z A380 na A380 w hubie w Dubaju w drodze do 18 kierunków w Wielkiej Brytanii i Europie - czytamy w oświadczaniu przewoźnika.

Melbourne było pierwszym kierunkiem Emirates w Australii. Przewoźnik zainaugurował to połączenie w 1996 r. Początkowo samoloty Emirates latały na tej trasie trzy razy w tygodniu. W tej chwili przewoźnik oferuje 21 lotów tygodniowo na tej trasie - dwa loty dziennie non-stop pomiędzy Melbourne i Dubajem oraz jeden lot dziennie z międzylądowaniem w Singapurze. 

Oprócz Melbourne, linie Emirates latają także do innych miast w Australii: Sydney, Brisbane, Perth oraz Adelaide łącznie obsługując 77 lotów tygodniowo, 49 z nich airbusami A380. 


fot. Emirates gość_45436 - Profil
gość_45436
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie