×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Ryanair: Z Bydgoszczy do Londynu Luton


Linie lotnicze Ryanair uruchomią w sezonie zimowym nowe połączenie z Bydgoszczy do Londynu Luton - wynika z systemu rezerwacyjnego przewoźnika.


Pierwszy rejs z Bydgoszczy do Londynu Luton został zaplanowany na 29 października 2017 roku. Loty do Anglii będą się odbywały trzy razy w tygodniu: w środy, piątki oraz niedziele.
Samolot będzie startował z Londynu Luton o godzinie 17:25, w Bydgoszczy wyląduje o godzinie 20:35 lokalnego czasu. Rejs powrotny do Anglii został zaplanowany na godzinę 21:00, na lotnisku w Luton spodziewany jest o godzinie 22:10. Bilety są już w sprzedaży na stronie internetowej przewoźnika.


Ryanair oferuje obecnie również loty z Bydgoszczy do Londynu Stansted - w sezonie zimowym będą one realizowane sześć razy w tygodniu.

- Londyn to obecnie najpopularniejszy kierunek wśród pasażerów z naszego regionu. Jego potencjał potwierdził sukces uruchomionej w sezonie zimowym szóstej rotacji do Stansted. Cieszymy się, że Ryaniar zaoferował nowe atrakcyjne połączenie do Stolicy Wielkiej Brytanii. Luton z pewnością znajdzie wielu odbiorców i będzie ciekawą alternatywą dla obecnego połączenia z Londynem - powiedział Tomasz Moraczewski, prezes Portu Lotniczego Bydgoszcz. gość_610cc - Profil
gość_610cc
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie